גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

הדלת המבודדת רעשים פי 2!

מכון המחקר קבע: +Aquadoor מבודדת רעשים פי 2!

ד"ר יובל מנדל מטכניון חיפה, ראש מכון מחקר לאקוסטיקה, בדק ומצא כי דלתות "אקוודור פלוס" של חמדיה מבודדת רעשים פי 2 מהמתחרה שנבדק

בדיקות מעבדת האקוסטיקה איזוסאונד וחוות הדעת שניתנה ע"י מכון המחקר לאקוסטיקה בינואר 2019 קבעו, כי דלתות הפנים "אקוודור פלוס" +Aquadoor  מבית דלתות חמדיה, מבודדת רעשים פי 2 יותר מהמתחרה שנבדקה.   

מה גורם ל +Aquadoor להיות מוצר מוביל וכה איכותי מבחינת בידוד הרעשים?

דלת +Aquadoor היא למעשה דלת פנים עם אחריות לנזקי מים המיוצרת בייצור סטנדרטי של חברת דלתות חמדיה, אלא שהסטנדרט הגבוה הופך אותה גם לדלת מבודדת רעשים. "שלחנו את דלת אקוואדור+ ואת הדלת המקבילה של המתחרה לבדיקת מעבדת 'איזו סאונד'", מסבירים המומחים של דלתות חמדיה, "את תוצאות המעבדה שהתקבלו שלחנו למומחה לאקוסטיקה על מנת שיחווה את דעתו". המומחה, ד"ר יובל מנדל מטכניון חיפה, מי שעומד בראש מכון מחקר לאקוסטיקה, קבע שדלת +Aquadoor מבודדת רעשים פי 2 מהמתחרה שנבדק.

מה שהפך את דלת הפנים של דלתות חמדיה למוצר אקוסטי מוביל ללא מאמץ מיוחד הוא שיטת הייצור המתקדמת של החברה. "עובי הפורמייקה ב +Aquadoor הוא 2 מ"מ לעומת 1.5 מ"מ אצל המתחרים, האטם ההיקפי של דלתות חמדיה עשוי מחומר PVC ולא מאטם ספוג ומעבר לכל, המשקוף עשוי מעץ מלא ורב שכבתי, זאת לעומת משקוף פלסטיק חלול אצל המתחרה", מסבירים המומחים של החברה את הגורמים שכנראה הופכים את דלתות הפנים חמדיה למובילות בבידוד רעשים. 

מדוע חשוב לבחור דלת פנים שגם מבודדת רעשים?

מומחי דלתות חמדיה טוענים כי "מדובר בצורך בסיסי בחיי הדיירים בבית. אנו עדים לניסיונות שונים של בעלי הבית לבדוק בעצמם את העמידות בפני רעשים. למשל, כשלקוחות מגיעים אלינו לבחור דלתות פנים, הם מסתכלים על הדלת ולאחר מכן מקישים עליה, במטרה לבחון האם שומעים את רעש הנקישה. כעת הם יכולים להיות בטוחים שדלתות הפנים שלנו מבודדות רעשים". 

"מקפידים על פיתוחים שעונים לצרכים הפונקציונאליים והרגשיים"

חשיבות בידוד הרעש בדלתות פנים, נובעת בין היתר מהצורך בפרטיות. אחרי הכל, מדובר בחוצץ היחידי העומד בפני החיים שבתוך החדר לבין אלו המתרחשים מסביבו. הצורך בפרטיות משתקף כמעט בכל פעולות שיגרת החיים, החל מהרצון לפרטיות בחדרי המקלחת והשירותים ועד לצורך בשקט סביבתי כאשר הולכים לישון או לנוח. דלת מונעת רעשים מאפשרת לכל אחד ואחת להנות מפרטיות ואיניטמיות ובכך מספקת לבני המשפחה את הצורך הבסיסי ביותר. 

המומחים של דלתות חמדיה מסבירים כי זהו שיקול מרכזי בתהליך פיתוח דלתות הפנים, ולכן הם לא הופתעו מתוצאות המעבדה, על אף שמדובר בדלת שייעודה מניעת נזקי מים: "בדלתות חמדיה מקפידים על פיתוחים שעונים לצרכים הפונקציונאליים והרגשיים, בראשם יצירת מרחב מחייה בחללי הבית, המאפשר לפרט לשהות עם בעיסוקיו ללא הפרעה".  הראייה הייחודית של דלתות חמדיה הפכו את המוצרים של החברה, דלתות פנים לבית, לדלתות ייחודיות ומובילות בארץ בבידוד מפני רעשים אבל לא רק. גם מגוון העיצובים, פלטת הצבעים, המרקמים והטקסטורות שמציעה החברה, ממקמים את דלתות הפנים של חמדיה בפסגת הביקוש הישראלי.  

מה הפך את דלת +Aquadoor למוצר מועדף על הישראלים?

מעבר למניעת הרעשים, מדובר בדלת היחידה מסוגה בארץ שנותנת מענה למניעת נזקי מים ועמידה בפני מפגעים וחבלות, כגון שריטות ומכות (לפי תעודת האחריות). הדלת מתאימה במיוחד לחדרים אשר סובלים מרטיבות קבועה, כגון חדרי שירותים, מקלחת וחדרי שירות, היא מיוצרת בטכנולוגיית HPL עם גימור פורמייקה בעובי של עד 3 מ"מ וכוללת עד 7 ס"מ תחתונים של סגסוגת פולימרית המגנה עליה מפני מים ונוזלים. מעלותיה הרבות אינן מהוות מגבלה בעת הרכישה, מאחר ומדובר בדלת שנמכרת במחיר שווה לכל נפש.  

רמת הבידוד הגבוהה של "Silence" ו"חמדיה אקוסטיק"

כאמור, דלת +Aquadoor הינה דלת פנים סטנדרטית שגם מבודדת רעשים פי 2 מהמתחרים. במקומות שרוצים לבודד רעשים עד לרמה הגבוהה ביותר, מציעה דלתות חמדיה את דלת "Silence" המבודדת רעשים בדרגה של 29 דציבלים ודלת "חמדיה אקוסטיק", אשר מבודדת רעשים בדרגה של 34 דציבלים. שתי דלתות אלה מהוות את רמת הבידוד הגבוהה ביותר המוצעת היום.

 להזמנת דלתות +Aquadoor מבודדת רעשים לחצו כאן

כתבות
צרו איתנו  קשר