מירב אושר מעפולה

הי, לא יודעת היכן לפרסם את ההמלצה הזו אבל כבר זמן רב רוצה לשלוח אותה. אשמח אם תפרסמו את ההמלצה, שתגיע לכמה יותר אנשים ותסייע בבחירה טובה. 

שנה פלוס לאחר ש 13 דלתות חמדיה מותקנות אצלי בבית רציתי להודות לכם על הדלתות ועל השרות המצויין. 

ערכתי סקר שוק מקיף לפני שבחרתי בכם והאמת שהכל נראה די דומה והמחירים קרובים. מאוד שמחה שבחרתי בכם מכמה סיבות ואתחיל באחרונה..השרות.

לאחר שנה פלוס בבית וקניית מוצרים רבים לבניה, אני מבינה שלא כל שם טוב הוא ערובה למוצר טוב ולשרות מהימן.

קניתי בהרבה מקומות טובים ובחברות עם שם טוב, מוצרים לבית ולעיתים בחרתי ביותר יקר בגלל המחשבה שבמוצר והשרות יהיו טובים ואמינים בכמה מקרים, הופתעתי לרעה וטעיתי ובגדול. אי לקיחת אחריות על כשלים וסחבת במתן שרות.

לגבכם , חברת חמדיה, לא ידעתי על השרות הטוב והופתעתי משרות מעולה!! ההגעה לנציג השרות היתה מהירה ותודה לרונית שהגעתי אליה במהירות והיא ענתה באדיבות ותאמה שרות לאותו שבוע ועקבה אחרי שהכל בסדר! נותני השרות הגיעו תוך כמה ימים. אפילו הגיעו ב7.00 בבוקר בדיוק על הדקה... השרות  היה מקצועי מהיר ואדיב ותודה למוסטפא ולבחור השני ששכחתי את שמו, שהגיעו בדייקנות ועשו עבודה מקצועית ובאדיבות. 

בנוסף לכך, הדלתות יפיפיות המראה עדין ומשתלב נהדר עם הבית. הדלתות שקטות ונסגרות עם המנגנון המיוחד בעדינות ובשקט. תואם את שהוצג לנו על ידי הנציגה האדיבה והסבלנית בחנות בעפולה. דבר נוסף, קנינו 2 דלתות עמידות לרעשים והן באופן אמיתי ומהימן עושות נפלא את העבודה.

אציין רק, שהייתי צריכה את השרות לא בגלל תקלות משמעותיות. היתה בקשה מצידי לתוספת מנעול בשתי דלתות שלא בחרנו עם הקניה והיה גם צורך באיזון מחודש של אחת הדלתות. בכל מקרה גם אם תהייה תקלה התחושה היא שיש עם מי לדבר ודואגים שם. 

לאחר שנה של שימוש מהנה בדלתות וקבלת שרות נהדר ממליצה מאוד על דלתות חמדיה.

אודות המלצות שאלות נפוצות פטנט ULTRA QUIET מבצעים
*6124 צרו איתנו  קשר