גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

ערכי החברה והחזון

דלתות פנים מכסות כ-30% משטח הקירות בנכס. בדיוק משום כך בדלתות חמדיה אנחנו מאמינים שיש להעמיד לטובתן סטנדרט חדש. סטנדרט שמשלב מניפת עיצובים בשלל סגנונות עם פתרונות פונקציונאליים חכמים. הנה מקצת מערכי החברה שמובילים אותנו ואשר הפכו את דלתות חמדיה למותג הישראלי הבולט ביותר בתחום דלתות הפנים ולגאווה כחול-לבן.

חדשנותחברת דלתות חמדיה פועלת ללא ליאות לפיתוח מוצרים חדשים שמעלים את הרף בענף דלתות הפנים. הפיתוחים שלנו נבדקים היטב ועומדים בתקנים המחמירים ביותר. על חלקם יש לנו פטנטים רשומים ולא אחת דלתות הפנים הייחודיות שלנו הופכות למודל לחיקוי בקרב תעשיינים בארץ ובעולם. בין הפיתוחים הידועים שלנו בתחום תמצאו דלת אקוסטית יחידה מסוגה, דלתות כיס (דלתות הזזה) שחוסכות מקום גם לחללים קטנים, דלתות פנים מעוצבות עמידות למים לשימוש ב"חדרים רטובים", דלתות גבוהות לתקרות גבוהות ועוד.

קטלוג עשיר – מחלקת הפיתוח והייצור של דלתות חמדיה עובדת שעות נוספות בכדי להביא ללקוח הקצה את הפתרון היפיפה ביותר עם מניפת עיצובים יוצאת דופן שכוללת אין ספור שילובים ומפרטים. לדלתות חמדיה דלתות מעוצבות וקטלוג שמבוסס גם על מוצרי מדף וגם (ובעיקר) לפי הזמנה.

זמינות ויכולות ייצור – המפעל של דלתות חמדיה אשר ממוקם בצפון הארץ מאובזר בציוד החדשני ביותר עד כדי כך שאנשי תעשייה מכל העולם מגיעים אלינו בכדי ללמוד ולהתרשם. מפעלינו מסוגל לייצר כ-160,000 דלתות פנים בשנה ויכולות הייצור מאפשרות עבודה ברמת Custom Made בהיקפים עצומים.

שיתופי פעולה – דלתות חמדיה משתפת פעולה עם מגוון אנשי מקצוע על מנת לשפר את השירות ללקוח ובכדי לספק מעטפת מושלמת מא' ועד ת'. החברה מקיימת קשרים הדוקים ופוריים עם אדריכלים, קבלנים, יזמים, מנהלי פרויקטים ועוד. דלתות חמדיה מעמידה לרשות בעלי המקצוע הללו מחלקות ייעודיות ואנשי קשר בזמינות מלאה לכל בקשה, צורך או אתגר.

מודעות חברתית וסביבתית – דלתות חמדיה מאמינה בתעשייה ירוקה וחברתית. במפעל החברה בצפון מועסקים למעלה מ-120 עובדים ממגזרים שונים אשר מתגוררים בכל רחבי האזור. עבור עובדים מסורים אלה דלתות חמדיה היא בית יציב ומפרנס במלוא מובן המילה. במקביל החברה עובדת לפי תקנים ירוקים וסביבתיים מתוך הבנה כי תעשייה ישראלית חייבת להיות גם בעלת מודעות סביבתית.

אודות המלצות תקשורת ערכי החברה והחזון הצוות הדלת המבודדת רעשים פי 2! שאלות נפוצות
Aquadoor+silence

בלעדי בדלתות חמדיה: הדלת בעלת היתרון הכפול! 

עמידות גבוהה בפני רטיבות וגם בידוד אקוסטי.

 

תיאום פגישה באולם תצוגה
הודעתך נשלחה בהצלחה
חמדיה +AQUADOOR

חמדיה +AQUADOOR: סדרת דלתות עמידות במים, בעלות עמידות גבוהה ברטיבות, שטיפת רצפות, חומרי ניקוי, שריטות ושברים.

שתיקת דלת פנים
AQUADOOR silence

בלעדי: דלת פנים בעלת עמידות גבוהה בפני רטיבות וגם בידוד אקוסטי, המשאיר את הרעשים מחוץ לתחום.

צרו איתנו קשר