דלתות הזזה בעולם המודרני

איזו תמונה עולה בראשכם כשמזכירים את הביטוי "דלתות הזזה"?

מרבית האנשים נזכרים בחדרי הכביסה בבית ילדותם. עבור רובנו, דלת הזזה היא לא יותר ממחיצה נגללת, רועשת וחורקת, שלא אחת נתקעת במסילה שלה או מתחככת ברצפה בצורה צורמת ולא-נעימה.

אחרים חושבים על סימני הגרירה על הרצפה, המסילה הבולטת בצידו האחד של הקיר, הרעידות הרועשות עם כל משב רוח או מעבר ארעי בדלת וכמובן- דלתות שהתנתקו ממסילתן לחלוטין ומעבר בהן מצריך את "הרמתן" מהרצפה.

אין ספק שהאסוציאציות הללו לא סימפטיות במיוחד ודלתות הזזה, בעיני רבים, נחשבות פתרון מיושן.

ב"דלתות חמדיה" אנו מציעים לכם שכלול אסתטי ופרקטי לדלתות ההזזה המסורתיות- פתרון שישנה את האסוציאציות שלכם לבל היכר! דלתות הזזה איכותיות מתוצרת Eurocassonetto שרותמות לזכותן את כל השכלולים האחרונים בעיצוב ותכנון דלתות פנים.

מאפיינים

לדלתות הללו יש מנגנוני גלילה שקטים במיוחד, כך שאין זכר עוד לקולות החריקה הצורמים. הדלת נעה בקלות במסילה, מחליקה בנוחות ויוצרת תחושה של ריחוף.

ומה בדבר המסילות האימתניות? הן זיכרון עמום מהעבר. ניתן להתקין את המסילה בתוך הקיר עצמו, בקירות בעובי 95 מ"מ. הדלת בעצם נעלמת אל תוך כיס בקיר ומכאן שמה – דלת נגררת לכיס. בזכות העיצוב החדשני, המסילה אינה תופסת מקום וניתן לשלוט בקלות במעבר בין החדרים בבית או הדירה.

ניתן להזמין את הדלת עם פסי אלומיניום קלים, גמישים וחזקים. פסי האלומיניום הינם עמידים לחמצון וכתוצאה אינם נוטים לפתח חלודה. הבחירה בהם מהווה פתרון אסתטי ארוך-טווח והשימוש בהם בטוח.

יתרונן של דלתות ההזזה

מומלץ לבחור בדלתות הזזה במספר מצבים- הדלתות אינן תופסות שטח רצפה במצב פתוח כמו דלתות אחרות, לכן הן מהוות פתרון מושלם לדירות או חללים קטנים בהם חשיבות המקום היא קריטית. הן אינן מגבילות מבחינת עיצוב הנכס ולכן לא צריך להתחשב ב"מה שנמצא מאחורי הדלת"- אפשר לנוע בחלל בחופשיות ולקשט את הבית או המשרד כטוב בעיניכם.

הדלתות מצוינות לחדרי ארונות; חדרי אמבט ביחידות הורים; חדרי שירות קטנים בבית כמו חדר כביסה, יציאה למרפסת שמש או מזווה גדול; או במשרד- חדרי אחסון וארונות ציוד.

לסיכום, הרשו לעצמכם להתנער מכל מה שידעתם וחשבתם עד כה: דלתות הזזה הן מצרך מבוקש ונכון בחללים המתאימים, משפרות את איכות החיים בבית וחשוב מכל- מאפשרות לכם לישון בראש שקט.

*6124 צרו איתנו  קשר