דלתות פנים במבנים לקראת שיפוץ

המילה "שיפוץ" טומנת בחובה התרגשות וחשש כאחד, אך דלתות הפנים של חמדיה כאן כדי לעזור.
השיפוץ הוא הזדמנות נהדרת להעלות את ערך הבית או הדירה ולשדרג את המראה הכללי. החלפה של דלתות פנים בדלתות חדשות משווה לנכס מראה נקי ואלגנטי. אם מדובר בשיפוץ לצורך מכירת הנכס- בחירה מושכלת אף מטה את הכף עבור רבים מהקונים הפוטנציאלים.

יתרונן של דלתות מעוצבות מובהק על-פני דלתות פנים סטנדרטיות בעת שיפוץ.
ריצוף מחדש של הבית דורש דיוק והתאמה מירביים. פעמים רבות מומלץ שלא להסיר את הריצוף הישן עקב הקושי והזמן הרב הכרוכים בכך. במקום, ניתן להתקין ריצוף חדש על גבי הרצפה הישנה.

קל לפספס את השינויים בגובה הרצפה עקב מהלך כזה, ודלתות הפנים הן הראשונות שמושפעות: ריצוף קרמי יכול להוסיף לרצפה עד 3 סנטימטרים, בעוד שריצוף מחדש בשיש או גרניט פורצלן יכול להוסיף עד 7 סנטימטרים!

אין צורך להזמין נגר כי בבחירת דלתות פנים מעוצבות ניתן לשלוט בגובה הדלת – פתרון מושלם לבתים אחרי שיפוץ, כניסות גבוהות או נמוכות מהסטנדרט.

 

חשוב לשקול התקנה של דלתות הזזה לכיס במקומות הנחוצים. דלתות הזזה שומרות על קווים נקיים ומאפשרות ניצול מקסימאלי של שטח הנכס. על-ידי יצירת כיס בתוך הקיר, הדלת אינה תופסת שטח רצפה במצב פתוח ומאפשרת מעבר קל ונוח בין החללים. האפקט המתקבל הוא יעיל כשם שהוא אסתטי.
דלתות הזזה לכיס יכולות לשדרג נכסים חדשים וישנים כאחד באמצעות פרזול משופר- פרזול שלא היה נהוג בעבר בדלתות הזזה על הקיר.

בחירת הידית הנכונה גם היא קריטית לשדרוג מראה הבית. בידית הקטנה טמון פוטנציאל גדול, ודי בה בכדי להוסיף ולהחמיא למראה הכללי. החלפת ידית מביאה לתוצאות אסתטיות מיידיות וטווח המחירים הרחב יכול להתאים לכל תקציב. האפשרויות בלתי מוגבלות ולכן ניתן למזג סגנונות ולבטא באופן אופטימאלי את הטעם והחזון האישיים.

גמישותן של דלתות פנים בהתאמה אישית מאפשרת פתרון עיצובי חכם ועמיד. הן אינן עוד פריט מותרות, אלא בגדר שדרוג חובה לכל נכס לקראת שיפוץ.

כתבות דלתות פנים לבית גישות חדשות לעיצוב דלתות פנים דלתות פנים במבנים לקראת שיפוץ דלתות מעוצבות לבית המגורים אלמנטים עיצוביים בדלתות פנים שיקולים בבחירת ידיות לדלתות דלתות הזזה בעולם המודרני דלתות פנים לחיים שלווים משקופים וציפויים לדלתות פנים עובדות מפתיעות על דלתות דלתות במקורות - חלק א' דלתות במקורות - חלק ב' דלתות במקורות - חלק ג' דלתות בשפה העברית שאלות נפוצות
*6124 צרו איתנו  קשר