פנייה לאדריכלים

דלתות חמדיה היא בחירתם של מאות אדריכלים ומעצבי פנים. זאת בזכות מניפת צבעים רחבה שמבוססת על כל גווני טמבור, גמישות בביצוע, סגנונות עיצוב מרהיבים, פונקציונאליות פורצת דרך ואולמות תצוגה בפריסה ארצית (בהם חנייה פרטית לנוחיות הלקוחות). אדריכלים ומעצבי פנים מוצאים אצלנו מגוון גדול מאוד של דלתות פנים מעוצבות ופונקציונאליות בסטנדרט גבוה לכל שפה דקורטיבית בחלל.

דלתות חמדיה מקיימת שיתופי פעולה פוריים עם אדריכלים ומעצבי פנים תוך מתן מענה אישי בזמינות מרבית לבעל המקצוע וללקוח הקצה. החברה מעמידה לרשות האדריכל איש קשר ישיר לכל בקשה וצורך. תודות לקטלוג רחב היקף המקפל בחובו דלתות מעוצבות במפרטים שונים, אדריכלים ומעצבי פנים שבוחרים בדלתות חמדיה יכולים להטמיע בפרויקט את חתימתם האישית. טביעת ידו של האדריכל או המעצב תורגש היטב והלקוח ייהנה ממוצר ברמת גימור מושלמת.

באתר האינטרנט של דלתות חמדיה תוכלו לגלוש בקטלוג דלתות פנים אינטראקטיבי שמאפשר להתאים כל דלת ודלת לתוכניות העיצוב. בקטלוג ממתינות לכם מגוון דלתות חכמות בפיתוח ייחודי, לרבות דלתות אקוסטיות (יחידות מסוגן בעולם), דלתות עמידות במים, דלתות הזזה (דלתות כיס) ועוד.

בדלתות חמדיה תבחרו את גימור הדלת מבחינת צוהר, חריטות, חיפויים (למינטו או פורמייקה), צבע (מתוך פלטת צבעים רחבה) ועוד שלל אפשרויות עיצוביות מרהיבות. ניתן להתאים את דלתות הפנים למשקופים בסגנונות שונים ולרשותכם אביזרי פרזול משלימים.

לפרטים נוספים וייעוץ:

מעיין בוקובזה, אחראית קשרי אדריכלים

נייד: 050-856-0142

דוא"ל: maayanb@reshafimdoors.co.il

או

 

מסמכים מקושרים
קטלוגים להורדה
אודות המלצות שאלות נפוצות פטנט ULTRA QUIET מבצעים
*6124 צרו איתנו  קשר