גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

דלתות פנים במבצע

    

דלתות חמדיה היא החברה הוותיקה בישראל לדלתות פנים. הדלתות שלנו מיוצרות בישראל מחומרי הגלם האיכותיים ביותר בטכנולוגיות מתקדמות. מאות אלפי יחידות דיור, בפרויקטים קבלניים ובבתים פרטיים כבר נהנים מהדלתות שלנו.

קראו על דלת אקוסטית מבודדת רעשים בטכנולוגיית ULTRA QUIET

כל הפרטים על מחירים מיוחדים בדלתות חמדיה (תקנון):

 • כל המחירים המצוינים במבצעי דלתות הפנים אצלנו כוללים גם מע"מ, מדידה, הובלה והתקנה (אלא אם צוין אחרת).

  * המבצע ל-4 דלתות ומעלה.
  * ההתקנות בהתאם לאזורי האספקה הסדירים של חברת דלתות חמדיה.
  * התמונה להמחשה בלבד.
  * לכל מוצרי דלתות חמדיה תינתן אחריות לנזקי מים ל-7 ס"מ התחתונים של המוצר, בהתאם לסוג הדלתות עבורן מוצע המבצע (חמש או שמונה שנות אחריות לנזקי מים).
  המחירים כוללים את כל הפרזול הנדרש- ידיות איכותיות לבחירה מתוך מגוון, ומנעולים מסוגים שונים. לבחירתכם, תוכלו להוסיף גם צו-אור לחדרי מקלחת ושירותים.
  ניתן להפוך כל דלת בפתיחה רגילה (למעט דלתות אקוסטיות) מהקולקציה שלנו לדלת הזזה, ולא תצטרכו לוותר על המחירים המשתלמים רק בגלל שיש לכם צורך בדלת הזזה.

  דלתות פנים במבצע כולל התקנה

 • התקנה הוא תהליך שעשוי לקחת מספר לא מבוטל של שעות, במיוחד אם כמות הדלתות בבית היא גדולה, במספר מפלסים או עם דלתות מיוחדות. המתקינים שלנו נודעים כמנוסים ודייקנים וישמחו לקבוע איתכם התקנה במועד רצוי.
  מחיר ההתקנה כלול במבצע הנוכחי, כלומר, התשלום עבור ההתקנה וההובלה הוא לחברה ולא למתקין בנפרד, כך שהכל מבוצע באופן חוקי ומוסדר, ואין צורך לחפש ולשלם למתקין פרטי.

  לקבלת הצעת מחיר מפורטת, או להתייעצות לגבי סוג הדלתות המתאים לכם, אל תהססו לפנות אלינו דרך האתר, להתקשר או להגיע לאחד מתוך 8 הסניפים שלנו ברמת גן, ראשל"צ, נתניה, ירושלים, חיפה, רעננה, אשדוד ועפולה. נשמח לשרתכם. 

   

   

  זה הזמן להתחדש עם דלתות פנים המתקדמות בישראל!  לפרטי חנויות המפעל

לקטלוג דלתות חמדיה

דלת נגד מים

דלת הזזה דלת לבנה שקטה

 

 

צרו איתנו  קשר