גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

דלתות חמדיה במבצע של פעם בשנה !

 

דלתות חמדיה היא החברה הוותיקה והמנוסה בישראל לדלתות פנים. הדלתות שלנו מיוצרות בישראל מחומרי הגלם האיכותיים ביותר בטכנולוגיות מתקדמות. מאות אלפי יחידות דיור, בפרויקטים קבלניים ובבתים פרטיים כבר נהנים מהדלתות שלנו.

מה כוללות הדלתות במבצע שלנו? 

  • המבצעים שלנו הם ל-4 דלתות ומעלה.
  • כל המחירים המצוינים במבצעי דלתות הפנים אצלנו כוללים גם מע"מ, מדידה, הובלה והתקנה (אלא אם צוין אחרת). על ההתקנה ראו למטה.
  • ההתקנות בהתאם לאזורי האספקה הסדירים של חברת דלתות חמדיה.
  • לכל מוצרי דלתות חמדיה תינתן אחריות לנזקי מים ל-7 ס"מ התחתונים של המוצר, בהתאם לסוג הדלתות עבורן מוצע המבצע (שנתיים או שבע שנות אחריות לנזקי מים).
  • המבצעים כוללים את כל הפרזול הנדרש- ידיות איכותיות לבחירה מתוך מגוון, ומנעולים מסוגים שונים. לבחירתכם, תוכלו להוסיף גם צו-אור לחדרי מקלחת ושירותים.
  • ניתן להפוך כל דלת בפתיחה רגילה (למעט דלתות אקוסטיות) מהקולקציה שלנו לדלת הזזה, ולא תצטרכו לוותר על המחירים המשתלמים רק בגלל שיש לכם צורך בדלת הזזה.

דלתות פנים במבצע כולל התקנה 

התקנה הוא תהליך שעשוי לקחת מספר לא מבוטל של שעות, במיוחד אם כמות הדלתות בבית היא גדולה, במספר מפלסים או עם דלתות מיוחדות. המתקינים שלנו נודעים כמנוסים ודייקנים וישמחו לקבוע איתכם התקנה במועד רצוי.

מחיר ההתקנה כלול במבצע הנוכחי, כלומר, התשלום עבור ההתקנה וההובלה הוא לחברה ולא למתקין בנפרד, כך שהכל מבוצע באופן חוקי ומוסדר, ואין צורך לחפש ולשלם למתקין פרטי. 

קבלת הצעת מחיר

לקבלת הצעת מחיר מפורטת, או להתייעצות לגבי סוג הדלתות המתאים לכם, אל תהססו לפנות אלינו דרך האתר, להתקשר או להגיע לאחד מתוך 8 הסניפים שלנו ברמת גן, ראשל"צ, נתניה, ירושלים, חיפה, רעננה, אשדוד ועפולה. נשמח לשרתכם.

 

 זה הזמן להתחדש עם דלתות פנים המתקדמות בישראל!  לפרטי חנויות המפעל.  לתקנון

Aquadoor+silence

בלעדי בדלתות חמדיה: הדלת בעלת היתרון הכפול! 

עמידות גבוהה בפני רטיבות וגם בידוד אקוסטי.

 

תיאום פגישה באולם תצוגה
הודעתך נשלחה בהצלחה
חמדיה +AQUADOOR

חמדיה +AQUADOOR: סדרת דלתות עמידות במים, בעלות עמידות גבוהה ברטיבות, שטיפת רצפות, חומרי ניקוי, שריטות ושברים.

שתיקת דלת פנים
AQUADOOR silence

בלעדי: דלת פנים בעלת עמידות גבוהה בפני רטיבות וגם בידוד אקוסטי, המשאיר את הרעשים מחוץ לתחום.

צרו איתנו קשר