רכישת דלתות פנים

דלת עץ עם טקסטורה ייחודית למשרד ביתי, דלת אקוסטית מתקדמת לחדר ילדים רעשני, דלת בעלת עמידות למים בכניסה לאמבטיה והרשימה ממשיכה. דלתות פנים הן מזמן לא מקשה אחת. חברות אשר מתמחות בעיצוב ושיווק דלתות פנים מציעות מגוון פתרונות בתחום כך שהדלתות הסטנדרטיות הפכו לאלמנטים עיצוביים ופונקציונאליים כאחד. דלתות פנים איכותיות זמינות בסקאלת מחירים רחבה. לא רק לקוחות עתירי תקציב יכולים להרשות לעצמם דלתות יפיפיות לפנים הבית. קטלוגים עשירים וססגוניים של דלתות פנים מעוצבות מתאימים גם ללקוחות פרטיים. בעיקר בזכות מכירת דלתות פנים במבצע במסגרת שיפוץ או תהליך בנייה. מבצעים אטרקטיביים עוטפים את השוק התוסס הזה ולכם נותר רק לבחור.

החדירה של הדלתות המעוצבות למגזר הפרטי היא עובדה מוגמרת והדברים באים לידי ביטוי גם בקרב עסקים קטנים ובינוניים. משרדים בכל הארץ, לרוב כאלה אשר מארחים לקוחות באופן קבוע, מבקשים להתהדר עם דלתות פנים מעוצבות בעלות אמירה אלגנטית.

דלתות פנים – הפתרון המושלם

רכישה והתקנה של דלתות פנים מאפיינת בד"כ מהלכים של שיפוץ או בנייה וזאת משני טעמים מרכזיים. הסיבה הראשונה (והברורה) היא שבמהלך בנייה או שיפוץ עולות על הפרק שאלות לגבי שימושיות הדלתות שיותקנו במקום. לדוגמה, אם מדובר על בית פרטי, באזור חדר השינה של ההורים ניתן לבחור דלת פנים קלאסית ובחדרי הילדים לשלב צבעוניות או ייחודיות כמו ה"דיירים" במקום. אדריכלים ומעצבי פנים שנדרשים למשימת שיפוץ או בנייה מציעים ללקוחותיהם דלתות פנים במבצע שיתאימו היטב לסגנון הנכס ולצרכים ברמה אישית.

הסיבה השנייה לכך שדלתות פנים נבחרות בעיקר בשיפוץ או בנייה היא עניין המחיר. בדומה לכל תחום במשק, גם רכישת דלתות פנים ניתן להוזיל לפי כמויות. היות שבכל נכס יש בדרך כלל ביקוש לכמה דלתות פנים שונות, בחירה במספר דלתות בקנייה אחת יכולה להיות "דיל". דהיינו, דלתות פנים במבצע שנקבע לפי צרכי הלקוח והתקציב אשר עומד על הפרק.

דלתות פנים לא חייבות להיות זהות זו לזו

דלתות פנים מעוצבות אינן חייבות להיות זהות זו לזו גם אם הן נקנות ביחד. אם נחזור שוב לדוגמה הקודמת של בית המגורים, ברור מדוע הנכס זקוק לכמה דלתות פנים במיקומים שונים. דלת אחת לחדר השינה של ההורים, דלת לשירותים הפרטיים של ההורים, דלתות לחדרי הילדים ודלת לחדר האמבטיה הנוסף. במקביל יכולים לעלות צרכים נוספים כמו דלת פנים למשרד ביתי, דלת פנים לחדר משחקים, דלת פנים למרתף, דלת הזזה לחלל חדר האוכל וכדומה. כאשר לקוח בוחר לרכוש דלתות פנים במבצע הוא יכול לשלב באותה קנייה כמה דלתות מסוגים שונים. היות שהמגוון שעומד מאחורי המושג "דלתות פנים" כולל פלטת צבעים עשירה וסקאלת טקסטורות מרשימה, כל מבצע נתפר בסופו של היום בהתאם ללקוח.

חפשו דלתות פנים בהנחה ואל תחששו לשדרג

רכישת דלתות במבצע היא הזדמנות ליהנות מכל העולמות. מצד אחד להתקין בבית או במשרד דלתות מעוצבות וייחודיות, ומצד שני ליהנות ממחירים אטרקטיביים לאור רכישת מוצרים מאותו בית עסק. החברות השונות שמשווקות דלתות פנים איכותיות בישראל מציעות הנחות ומחירים מצוינים בקניית מספר מוצרים. שימו לב, גם אם אתם מתכננים לסיים את תהליך הבנייה או השיפוץ בעוד כמה חודשים כדאי לבחון מבצעים אטרקטיביים שכן לעתים הנחות זמינות בתקופות מיוחדות כמו חגים או מועדים.

אם אתם מחפשים דלתות פנים במחירים מצוינים מומלץ להתייעץ עם האדריכל או המעצב. לבעלי מקצוע אלה יש הנחות לרכישת דלתות פנים במבצע בשל עבודתם השוטפת מול החברות המשווקות. כמו כן, בקניית דלתות פנים אתם יכולים לחרוג מהחבילה הסטנדרטית ולשדרג לפי צרכים ספציפיים. דלתות פנים מעוצבות מציעות הרבה מעבר למפרט הרגיל ויש ביניהן דלתות אקוסטיות, דלתות לחדרים "רטובים" (כמו אמבטיה או מטבח), דלתות הזזה, דלתות עם עמידות גבוהה במיוחד לפגיעות חיצוניות ועוד.

כתבות
*6124 צרו איתנו  קשר