גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

חמדיה אקוסטיק

מהיום גם אתם יכולים להרשות לעצמכם דלתות אקוסטיות בבית! עד לא מזמן, דלתות אקוסטיות היו נחלתן של בתי העשירון העליון. גם מוסדות ציבוריים וגופים מסחריים, יכלו להרשות לעצמם את ההשקעה אולם דלתות חמדיה, חברת הדלתות הראשונה בישראל, שינתה את המצב, והחלה לייצר דלתות אקוסטיות לבתים בישראל, במחירים נוחים. תכירו את "חמדיה אקוסטיק"- דלת אקוסטית מבודדת רעשים, במגוון עיצובים נחשקים ובטכנולוגיה פורצת דרך. 

בידוד רעשים בעוצמה של 34 דיציבלים

היתרון הגדול של הדלת האקוסטית של חמדיה, הוא יכולת בידוד רעשים בעוצמה של 34 דציבלים. לשם השוואה, דלת כניסה רגילה מבודדת בממוצע 26-30 דיציבלים בלבד. הסוד של חמדיה ביצירת דלת אקוסטית אפקטיבית ומותאמת לבתים, נמצא בתהליכי ייצור וטכנולוגיות מתקדמות, שהופכות את הפיתוחים מבית היוצר של חמדיה, למוצרים חווייתיים ונגישים לכל דורש. אם לסכם את ההצלחה אז אפשר לומר ש"חמדיה אקוסטיק" נראית כמו דלת פנים רגילה כלפי חוץ, אך הודות ל-3 שכבות חומר מילוי אקוסטי מיוחד, אטם הגומי הכפול והסף האקוסטי המתכוונן לצורכיכם, היא מספקת הגנה אקוסטית, לצד אסתטיות ושפע סגנונות עיצוב. 

שומרים על הפרטיות

הדלת האקוסטית תשפר את איכות החיים שלכם באופן משמעותי. כך למשל, הדלת האקוסטית תפחית את הרעשים הבוקעים מחדרי הילדים והנוער ותמנע מהם להוות גורם מפריע לתפקוד היום יומי של שאר דיירי הבית. מוסיקה, טלוויזיה, שיחות וכל שאר ההרגלים והתחביבים הקולניים, יישארו בתוך החדר. יתרון נוסף, הוא השמירה על הפרטיות. חדר השינה משמש אותנו לאותן שעות ורגעים של פרטיות ועונה על הצורך באינטימיות. דלת אקוסטית מבודדת רעשים, מאפשרת לנו לקבל את הפרטיות הזו ומבטיחה שמה שנאמר ונעשה בחדר- נשאר בחדר. בכך, מעניקה לכם "חמדיה אקוסטיק", איכות חיים ופרטיות בבית עמוס בצרכים, קולות ואנשים. 

דלת אקוסטית חובה לכל משרד

בין אם אתם עובדים מהבית או מהמשרד, דלת אקוסטית היא הפתרון לעבודה בראש שקט. היכולת של "חמדיה אקוסטיק" לנטרל רעשים תרתי משמע, הן מבחינת רעשים סביבתיים והן מבחינת רעשים ממשים המפריעים לריכוז, מגבירה את התפוקה והתוצאות במהלך שעות העבודה. מעבר לכך, אם נדרשות לכם שעות ריכוז ושקט, אתם יכולים לסגור את הדלת ולפתוח אותה כאשר סיימתם את המשימה הדחופה. הדלת מתאימה במיוחד לקליניקות וקליניקות ביתיות לצורך שמירה על פרטיות המטופלים, וכן לחדרי מוזיקה (או לחדרי נוער מוזיקלי), שם חשוב במיוחד לשמור על בידוד רעשים, כך שאף רעש חיצוני לא יכנס ובעיקר שהצלילים לא יפריעו לסביבה החיצונית.

>> לקטלוג דלתות אקוסטיות >>

 

Economy Modern Luxury Aquadoor+ Aquadoor+ Silence Smart דלתות הזזה חמדיה אקוסטיק חמדיה +AQUADOOR AQUADOOR SILENCE דלת פלקסבורד Design דלתות ציר נסתר
Aquadoor+silence

בלעדי בדלתות חמדיה: הדלת בעלת היתרון הכפול! 

עמידות גבוהה בפני רטיבות וגם בידוד אקוסטי.

 

תיאום פגישה באולם תצוגה
הודעתך נשלחה בהצלחה
חמדיה +AQUADOOR

חמדיה +AQUADOOR: סדרת דלתות עמידות במים, בעלות עמידות גבוהה ברטיבות, שטיפת רצפות, חומרי ניקוי, שריטות ושברים.

שתיקת דלת פנים
AQUADOOR silence

בלעדי: דלת פנים בעלת עמידות גבוהה בפני רטיבות וגם בידוד אקוסטי, המשאיר את הרעשים מחוץ לתחום.

צרו איתנו קשר