גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

דלתות הזזה - הדור החדש!

דלתות חמדיה גאה להציג את דלתות הזזה מעץ המתקדמות ביותר - פתרון אלגנטי ושקט לחדרי הבית או למשרד, המנצל את חלל החדר בצורה אופטימלית. דלתות ההזזה על הקיר או לתוך כיס מתאימות במיוחד לחדרים קטנים וצפופים, וזמינות במגוון עיצובים וגוונים.
קטלוג אינטראקטיבי - באפשרותך לבחור ממגוון הדלתות, המשקופים, הזכוכיות והצבעים על ידי הקלקה

דלתות הזזה של חמדיה

 

כשאנחנו מעצבים את הבית, אנו מחפשים עיצוב שהוא לא רק יפה אלא גם חכם, פונקציונלי וכזה שממקסם את השטח. הדלתות, שמטרתן העיקרית היא יצירת חציצה בין החדרים, מסייעות כפתרון חסכוני כשמדובר בחללים קטנים. לא סתם הן מככבות בשנים האחרונות בחדרי רחצה, שירותים, ארונות, מזווה וגם במשרדים קטנים. הסיבה היא שבדלת הזזה, הפתיחה היא צמודת קיר. היא מנצלת יותר שטח קיר אבל אינה גוזלת שטח מהחדר שגם ככה הוא קטן, לא מפריעה ולא מתנגשת עם חפצים אחרים.

סוגי דלתות ההזזה הפופולריים ביותר הם: דלת הזזה נגררת על הקיר, ודלת הזזה הנכנסת לתוך כיס.  

עיצוב: יפעת אברמסון, STUDIO A,   צילום: שירן כרמל


 

חמדיה פרימיום - דלת הזזה על הקיר

דלתות ההזזה מהדור הישן היו כבדות ומסורבלות, ולא הפסיקו לחרוק, להתנדנד ולהיתקע. משמח לגלות שאת מקומן תפסו דלתות הזזה משודרגות ומשופרות מבחינה פונקציונלית ואסתטית. היום, בניגוד לפעם, המסילות עשויות מחומרי גלם איכותיים יותר, והארגז העליון שמכסה את המסילה הרבה יותר מעודן ומתאים לגוון הדלת. מבחינת חווית המשתמש, הדלת קלה לתפעול, יפה, והרבה יותר שקטה. הדיוק הטכנולוגי וההתקנה המקצועית מביאים לכך, שבמצב סגור, חודר הרבה פחות אור בין הדלת למשקוף.

 


 

דלת הזזה לאמבטיה

חמדיה ספייס - דלת הזזה לכיס

זוהי דלת הזזה במילוי פלקסבורד שנכנסת לתוך כיס ייעודי בקיר, תוך ניצול מושלם של המקום בחלל. 

דלת כיס נראית בדיוק כמו שאר דלתות הבית, רק שבפתיחה היא נבלעת לתוך גומחה בקיר. כך נוצרת פתיחה מקסימלית גם כשהחדר קטן, והיא נגישה, נוחה ושקטה. מסיבה זו דלתות כיס הן פתרון אידיאלי לחדרים קטנים.

קצת לגבי תהליך ההתקנה של דלתות כיס:

במהלך הבניה או השיפוץ, הקבלן מרצף ומשאיר פתח חשוף, כששאר הקיר שמסביבו עשוי מגבס, בטון או בלוקים. אז מגיעים המתקינים שלנו ומתקינים כיס מתכת מוכן שכולל גם מסילות גלילה משופרות, ולתוך כיס זה מיועדת להיכנס דלת הכיס.

לאחר מכן הקבלן ממשיך עם עבודות הגמר, הצבע והפאנלים ומחפה את הפתח בלוחות גבס בעובי של כ-10 סנטימטר מסביב לקונסטרוקציית הפח של הכיס.

בסוף התהליך, מתקין הדלתות חוזר לבצע את התקנת הקומפלט עצמו, על כל רכיביו- משקוף, דלת והלבשות, יחד עם התקנת שאר הדלתות בבית.

התהליך אמנם כולל כמה שלבים, אבל התוצאה המתקבלת היא דלת כיס מעוצבת ואיכותית.

 


 

יתרונות דלתות הזזה של חמדיה

נגישות: דלתות ההזזה שלנו אידיאליות לבתים בהם מתניידים באמצעות כיסא גלגלים. פעמים רבות מהווה הדלת הפתוחה מכשול, שכן היא מצמצמת את פתח המשקוף. לעומת זאת בדלת ההזזה יש פתח רחב מספיק להיכנס בנוחות, גם עם כיסא. בנוסף, למי שיושב על כיסא גלגלים קל יותר לפתוח את דלת הזזה מאשר דלת בפתיחה רגילה שמצריכה הישענות קדימה.

מידות: דלתות ההזזה שלנו מגיעות בגובה עד 2.14, ובמגוון גדול של מידות רוחב. נמדוד את רוחב הפתח בביתכם ונייצר את הדלת במיוחד עבורכם. כל הדלתות אצלנו הן בייצור אישי ולא מתוך מלאי. כך שהדלתות יותאמו לפתחים, ולא להיפך.

עיצוב: דלתות ההזזה מגיעות במגוון עיצובים יפיפיים להתאמה מירבית לחלל החדר ולייתר דלתות הפנים של חמדיה. כמעט כל דלת יכולה להפוך לדלת הזזה: דלת למינטו, פורמייקה, צבועה, עם חריטות שונות, עם דקורציה ופסי ניקל, בגוון אחיד או בדגמי עץ קלאסיים. דלת ההזזה תשמור על קו עיצובי זהה לשאר הדלתות שבחרתם לבית, מבלי להתפשר על העיצוב.

אין רעש: מנגנון ההסטה במסילות החדישות מאוד חרישי, לכן הדלתות לא נטרקות אלא נסגרות בשקט. מעבר לכך, האיכות המוכרת של דלתות חמדיה, גם במילוי הדלת, וגם במשקוף שעשוי מעץ רב שכבתי מלא ולא מפלסטיק חלול, מורידים דציבלים ומאפשרים למי שנמצע בחדר ליהנות משקט ללא הפרעות והסחות. לא סתם חברות רבות בוחרות בדלתות ההזזה של חמדיה למשרדיהן.

מחיר: עד לא מזמן, מי שרצה דלת הזזה איכותית היה פונה לנגר ומשלם הרבה מאד כסף על נגרות פרטית. היום, באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת שלנו, אפשר לייצר דלתות הזזה איכותיות בפס ייצור, מה שמאפשר לבחור בדלתות הזזה במחיר ששווה לכל נפש.

בידוד מנזקי מים: כמו כל הדלתות שלנו, גם דלתות ההזזה מוגנות מנזקי מים, לפי תעודת האחריות.לכן אין לכם מה לחשוש להתקין אותם בחדרי רחצה.

 


 

עוד קצת על המפרט הטכני של דלתות ההזזה

מברשות אטימה: בשולי המסילות מותקנות מברשות אטימה שאוטמת טוב יותר את הפתח, ומפחיתות מעבר רעש.

ידיות ומנעולים: כשהדלת סגורה, ניתן לפתוח אותה באמצעות ידית קעורה הממוקמת בדופן הדלת. כשהדלת פתוחה לגמרי ורוצים לסגור אותה, ניתן להשתמש בידית הקעורה, או בשקע בצורת אצבע (אצבעון) שנמצע בצד הדלת ואיתו ניתן למשוך ולסגור את הדלת. הידית והאצבעון מאפשרים לפתוח ולסגור את הדלת מבלי להכתים אותה בסימני אצבעות. הנעילה בדלתות הזזה היא באמצעות מנגנון תפוס-פנוי.

ועוד בונוס קטן וייחודי לדלתות חמדיה- נקודת אור ייעודית דלת הזזה. בדלתות עם פתיחה רגילה שמותקנות בחדרי רחצה ושירותים מותקנת נקודת אור שמראה האם החדר תפוס או לא. יש אור – יש מישהו בחדר. אין אור – החדר פנוי. נקודת אור רגילה מעבה את הדלת ההזזה ומפריעה בפתיחה ובסגירה. נקודת אור להזזה היא שטוחה יותר, ובעלת עובי מינימלי, וכך גם לא מפריעה להסטת הדלת וגם לא פוגעת בבידוד.

 


 

  מוזמנים להתרשם ממבחר דלתות הפנים שלנו בקטלוג אינטראקטיבי, לבקר בסניפים שלנו או ליצור איתנו קשר

 

דלתות אקוסטיות דלתות לבנות דלתות נגד מים דלתות בדגמי עץ דלתות מעוצבות דלתות הזזה דלתות צבעוניות דלתות ציר נסתר דלתות נוספות זכוכית ופרזול
צרו איתנו  קשר