דלתות הזזה - הדור החדש!

דלתות הפנים שונות זו מזו בעיצובים, בחומרי הגלם, ברמת האקוסטיקה, וכמובן – בסוג הדלת. דלתות הזזה, ובמיוחד אלה העשויות מעץ איכותי הן פתרון אלגנטי ושקט לחדרי הבית או למשרד אשר מנצל את חלל החדר בצורה אופטימלית. דלתות ההזזה על הקיר או לתוך כיס מתאימות במיוחד לחדרים קטנים וצפופים, והן קיימות במבחר של עיצובים וגוונים.
קטלוג אינטראקטיבי - באפשרותך לבחור ממגוון הדלתות, המשקופים, הזכוכיות והצבעים על ידי הקלקה

דלתות הזזה של חמדיה 

כשאנחנו מעצבים את הבית, חשוב לנו שהבית יהיה יפה, כמובן, אך לא פחות חשוב שהעיצוב יהיה נכון עבורנו, פונקציונלי וכזה שממקסם את שטח הדירה. דלתות הזזה נחשבות לפתרון "חסכוני" כשמדובר בחללים קטנים משום שהפתיחה היא צמודת קיר.

הדלת מנצלת יותר שטח קיר, אבל אינה גוזלת ממרחב החדר שגם ככה קטן, לא מפריעה ולא מתנגשת עם חפצים אחרים. לכן, בשנים האחרונות פתרון זה מככב בחדרי רחצה, חדרי משחקים, חדרי ארונות, מזווה וגם במשרדים קטנים.

סוגי דלתות ההזזה הפופולריים ביותר הם: דלת הזזה מסילה אשר נגררת על הקיר ודלת הזזה הנכנסת לתוך כיס.  

עיצוב: יפעת אברמסון, STUDIO A,   צילום: שירן כרמל


 

חמדיה פרימיום - דלת הזזה על הקיר

דלת הזזה מסילה קלה לתפעול, שקטה ואוטמת אור בצורה מיטבית.

דלתות מהדור הישן היו כבדות ומסורבלות, ולא הפסיקו לחרוק, להתנדנד ולהיתקע. אצלנו, ברשת דלתות חמדיה, פיתחו דלתות הזזה משודרגות ומשופרות מבחינה פונקציונלית ואסתטית כאחד. המסילות עשויות מחומרי גלם איכותיים והארגז העליון שמכסה את המסילה הרבה יותר מעודן ומתאים לגוון הדלת כך שהתוצאה אסתטית ויפה.

הדלת קלה לתפעול והרבה יותר שקטה מבעבר הודות לגלגלים חדישים ועטופים סיליקון לפעולה שקטה. בנוסף, קיים מנגנון לטריקה שקטה, כך שהדלת נפתחת ונסגרת לבד. כמו כן, הדיוק הטכנולוגי וההתקנה המקצועית שלנו מביאים לכך שבמצב סגור חודר הרבה פחות אור בין הדלת למשקוף. הדלת גם עמידה למים, בדומה לדלתות אחרות שלנו.

 


 

דלת הזזה לאמבטיה

חמדיה ספייס - דלת הזזה לכיס

דלת הזזה במילוי פלקסבורד, שנכנסת לתוך כיס ייעודי בקיר (מגרעת), תוך ניצול מושלם של המקום בחלל. 

הכיס המשמש את דלתות חמדיה הוא ייחודי לנו, והוא מקנה לנו יתרון עיצובי מירבי. כך אנחנו יכולים לייצר כל דלת ממגוון העיצובים שלנו מבחינת חריטה, גוון וכו', ולמעשה להביא לשפה עיצובית חידה והרמונית בכל החדרים בבית.

חשוב להבין שדלת כיס נראית בדיוק כמו יתר דלתות הבית, למעט העובדה שבפתיחה היא נבלעת לתוך גומחה בקיר. כך נוצרת פתיחה מקסימלית גם כשהחדר קטן, והיא נגישה, נוחה ושקטה. התוצאה? דלת אסתטית ויפה, שניתן להזמין בעיצוב התואם לדלתות שאר החדרים בבית. לכן, דלתות כיס הן פתרון אידיאלי לחדרים קטנים.

תהליך ההתקנה של דלתות כיס - על קצה המזלג:

במהלך הבניה או השיפוץ, הקבלן מרצף ומשאיר פתח חשוף, כששאר הקיר שמסביבו עשוי מגבס, בטון או בלוקים. המתקינים שלנו מגיעים ומתקינים כיס מתכת מוכן שכולל גם מסילות גלילה משופרות, ולתוך כיס זה מיועדת להיכנס דלת הכיס.

לאחר מכן הקבלן ממשיך עם עבודות הגמר, הצבע והפאנלים ומחפה את הפתח בלוחות גבס בעובי של כ-10 סנטימטר מסביב לקונסטרוקציית הפח של הכיס.

בסוף התהליך, מתקין הדלתות חוזר לבצע את התקנת הקומפלט עצמו, על כל רכיביו: משקוף, דלת והלבשות, יחד עם התקנת שאר הדלתות בבית. התהליך אמנם כולל מספר שלבים, אבל התוצאה המתקבלת היא דלת כיס מעוצבת ואיכותית.

 


 

יתרונות דלתות ההזזה של חמדיה

מידות: דלתות ההזזה שלנו מגיעות בגובה של עד 2.14 מטר ובמגוון גדול של מידות רוחב. אנחנו נמדוד את רוחב הפתח בביתכם ונייצר את הדלת במיוחד עבורכם. זה היתרון בכך שכל הדלתות שלנו הן בייצור אישי במפעל חמדיה, ולא מתוך מלאי, כך שהדלתות יותאמו לפתחים, ולא להיפך.

עיצוב: דלתות ההזזה שלנו מגיעות במגוון עיצובים יפיפיים להתאמה מרבית לחלל החדר וליתר דלתות הפנים של חמדיה. כמעט כל דלת יכולה להפוך לדלת

הזזה: דלת למינטו, פורמייקה, צבועה, עם חריטות שונות, עם דקורציה ופסי ניקל, בגוון אחיד או בדגמי עץ קלאסיים. דלת ההזזה תשמור על קו עיצובי זהה לשאר הדלתות שבחרתם לבית, מבלי להתפשר על העיצוב.

שקט: מנגנון ההסטה במסילות החדישות מאוד חרישי, כך שהדלתות לא נטרקות, אלא נסגרות בשקט. מעבר לכך, האיכות המוכרת של דלתות חמדיה, גם במילוי הדלת, וגם במשקוף שעשוי מעץ רב שכבתי מלא (ולא מפלסטיק חלול), מורידה דציבלים ומאפשרת למי שנמצא בחדר ליהנות משקט ללא הפרעות והסחות. לא בכדי חברות רבות בוחרות בדלתות ההזזה של חמדיה למשרדיהן.

נגישות: דלתות ההזזה שלנו אידיאליות לבתים בהם מתניידים באמצעות כיסא גלגלים הודות לפתח המשקוף הרחב אשר מאפשר להיכנס לחדר בנוחות, גם על כיסא, וכן לאופן פתיחת הדלת. למי שיושב על כיסא גלגלים קל יותר לפתוח את דלת הזזה מאשר דלת בפתיחה רגילה שמצריכה הישענות קדימה.

בידוד מנזקי מים: כמו כל הדלתות שלנו, גם דלתות ההזזה מוגנות מנזקי מים, לפי תעודת האחריות. ניתן להתקין אותן בחדרי הרחצה ללא חשש.

מחיר: הודות לטכנולוגיה המתקדמת שלנו ברשת דלתות חמדיה, אנו מייצרים דלתות הזזה איכותיות בפס ייצור, מה שמאפשר לכם להזמין דלתות הזזה במחיר ששווה לכל נפש, מבלי לפנות לנגר פרטי.

 


 

עוד קצת על המפרט הטכני של דלתות ההזזה

מברשות אטימה: בשולי המסילות מותקנות מברשות אטימה שאוטמות טוב יותר את הפתח, ומפחיתות מעבר רעש.

ידיות ומנעולים: כשהדלת סגורה, ניתן לפתוח אותה באמצעות ידית קעורה הממוקמת בדופן הדלת. כשהדלת פתוחה לגמרי ורוצים לסגור אותה, ניתן להשתמש בידית הקעורה או בשקע בצורת אצבע (אצבעון) שנמצא בצד הדלת ואיתו ניתן למשוך ולסגור את הדלת. הידית והאצבעון מאפשרים לפתוח ולסגור את הדלת מבלי להכתים אותה בסימני אצבעות. הנעילה בדלתות הזזה היא באמצעות מנגנון תפוס-פנוי.

ועוד בונוס קטן וייחודי לדלתות חמדיה - נקודת אור שקועה ייעודית לדלת הזזה. בדלתות עם פתיחה רגילה שמותקנות בחדרי רחצה ושירותים מותקנת נקודת אור שמראה האם החדר תפוס (אם יש אור – יש מישהו בחדר, אם אין אור – החדר פנוי). נקודת אור רגילה מעבה את דלת ההזזה ומפריעה בפתיחה ובסגירה. נקודת אור ייעודית לדלת הזזה היא שטוחה יותר ובעלת עובי מינימלי, וכך גם לא מפריעה להסטת הדלת וגם לא פוגעת בבידוד.

 


 

 מוזמנים להתרשם ממבחר דלתות הפנים שלנו בקטלוג אינטראקטיבי, לבקר באולמות התצוגה שלנו או ליצור איתנו קשר

 

דלתות אקוסטיות דלתות לבנות דלתות נגד מים דלתות בדגמי עץ דלתות מעוצבות דלתות הזזה דלתות צבעוניות דלתות ציר נסתר דלתות נוספות זכוכית ופרזול קטלוג ידיות
*6124 צרו איתנו  קשר