דלתות כניסה לבית – מרשת דלתות חמדיה

דלתות חמדיה היא חברה ישראלית לייצור דלתות כניסה ודלתות פנים בעיצובים מעוררי השראה.

דלתות הכניסה שלנו מהוות שילוב נדיר בין טכנולוגיה מתקדמת לעיצוב ייחודי. כל דלת מיוצרת בהתאמה אישית ללקוח על פי מידותיו, מה שמאפשר גמישות מרבית בגבהים ובפתחים.

ברשת דלתות חמדיה יש גם דלתות כניסה בקו אפס אשר מותקנות במישור אחד עם הקיר (חיצוני או פנימי), כך שלא נראה את המשקופים. דלתות אלו מוכרות גם כ"דלתות נסתרות" או "דלתות בהתקנה שטוחה". כל דלתות קו האפס מיוצרות על פי הזמנה במפעל רשפים באשקלון בהתאם לגודל המפתח וחיפויי הקיר. ניתן לקבל אותן בכנף אחת או כנף כפולה, בהתאם לדגם.

כמו כן, דלתות חמדיה תחת המותג "רשפים" מתמחה בייצור דלתות מוסדיות לפרויקטים, כמו: דלתות כניסה, דלתות למחסנים, דלתות ממ"ד, חלונות ממ"ד, דלתות אש, דלתות רפפה, דלתות מבוקרות ועוד.

בשנים האחרונות פיתחנו מגוון קולקציות חדשות של דלתות כניסה ופנים, חלקן – משלימות זו את זו ליצירת מראה הרמוני בבית, כבר מהכניסה ועד אחרון החדרים.

לקטלוג דלתות הכניסה המלא לחצו >>


להלן מגוון דלתות לדוגמה:

דלת כניסה אטלנטה

אטלנטה

דלת אטלנטה משדרת אלגנטיות ויוקרה המגדירות את כניסת הבית. זו דלת מתכת קלאסית עם ידית אינטגרלית באורך 2 מטר (לאורך כך הדלת) המדגישה גימור נקי ומתוחכם. הדלת, בעיצובה הייחודי, מביאה לידי ביטוי מבט אקלקטי לתחום עיצוב דלתות הבית. דלת אטלנטה עומדת בסטנדרט עיצובי גבוה של יוקרה, חדות ו- Fine Tuning, בד בבד משרה אווירת רוגע ונינוחות, ומדגישה רבדים חזותיים בגוון כהה ועמוק.
הדלת יכולה להגיע עד 2.80 מטר. רחוב הכנף עד 1.32 מטר. התאמה אישית מקסימלית לכל פתח קיים ולכל לקוח.

לדלת זו יש דלת פנים בעיצוב תואם - INNO


דלת כניסה קיוטו

קיוטו

דלת קיוטו מעוצבת בחיפוי במבוק טבעי קלאסי ומשדרת אלגנטיות, מינימליזם, דיוק, סבלנות ומומחיות המאפיינים את אשפי העיצוב היפנים במלאכתם הנודעת והמרתקת. דלת קיוטו יכולה להגיע באחד ממגוון הצבעים לבחירתכם בהתאם לסגנון העיצוב שתרצו: מראה כפרי חמים או מראה מודרני ונקי. דלת קיוטו מעטרת את כניסת הבית ביוקרתיות ותחכום בסטנדרטים הגבוהים ביותר של עיצוב וחומר.


 דלת כניסה אלהאלה

דלת אלה מעוצבת בחיפוי עץ ובשיבוץ פליז במראה נקי ומודרני. הידית הייחודית של הדלת מתבלטת ביופיה כתליון מרהיב, ומהווה ביטוי של החומרים והקווים מהם הוא עשוי. המראה התכשיטי לצד השילוב בין אלמנטים חמים וקרים, עץ ומתכת הפליז, והקווים הגליים, יוצקים הרמוניה אלגנטית לדלת אלה ומבליטים אותה בעיצובה יוצא הדופן. בחירה של גוון אחר מבין פלטת הצבעים העשירה שלנו מאפשרת קביעת טון שונה לעיצוב הדלת, בין אם לכיוון מודרני או תעשייתי.


דלת כניסה מרבלה

מרבלה

דלת מרבלה מעוצבת בגימור מתכת בסגנון מודרני תעשייתי. למרבלה נוכחות חזקה אשר תופסת את העין בחוסר השגרתיות שבה. המראה התעשייתי מבוסס על קווים נקיים שמשלבים חיבורי מתכת עם ידית עץ אלון מאסיבית המהווה אובייקט חם ובולט על פני תפאורה קרה. שילוב מסקרן זה, לצד היכולת לשנות את גווני האלמנטים המרכיבים את מרבלה כראות עיניכם וטעמכם האישי, מייצרים פלטה רב גונית של אפשרויות עיצוב אישי לדלת ייחודית ומרשימה לכניסה לביתכם.


דלת כניסה מעוצבת סיינה

סיינה

דלת סיינה מעוצבת בגימור מתכת ובאלומיניום בחיתוך לייזר, למראה בסגנון מודרני תעשייתי. הקונספט הא-סימטרי שנותן לסיינה את אופיה מבוטא באמצעות פסי נירוסטה המוטמעים מתחת לדלת, וידית אנכית משלימה לשקט חזותי. הגדרת הטקסטורה מאופיינת בקו נקי ומינימליזם הנשברים על ידי פסים אלו ויוצרים רושם אבסטרקטי לדלת הכניסה לבית. דלת סיינה מבטאת סגנון עיצובי ייחודי ומגדירה מחדש את חווית הכניסה לבית מגורים. מבחר הצבעים העשיר מאפשר יצירת מראה רב-גוני שיכול להתאים לשפה העיצובית בביתכם.


דלת ביטחון ממד

דור ביטחון

דלת דור ביטחון היא דלת במראה מינימליסטי, נקי ונייטרלי. הדלת מגיעה בגוונים שונים מתוך פלטת הצבעים המגורענת. ניתן לבחור ידית פעילה מבין מגוון הידיות שלנו ובכך להשפיע על הסגנון העיצובי של הכניסה לבית.


שקד

דלת כניסה. דלת קו אפס עם חיפוי HPL בעובי 6 מ"מ, עמיד לשמש ולגשם; דלת ומשקוף באותו מישור עם מערכת צירים בלגית סמויה "אפקט הוואו" – דלת כניסה בלתי נשכחת שמותירה רושם ראשוני שאי אפשר להתעלם ממנו


דלת MOON

דלת הכניסה MOON יוצרת ציפייה ומספרת כבר מבחוץ סיפור חדש על שקט עיצובי וחדשנות. הדלת בעלת קווים חדים ומינימליסטיים, אלגנטיות נקיה, עיצוב א-סימטרי ומראה דינמי ומסקרן. מדובר בדלת שהיא לא רק פריט פונקציונלי, אלא אלמנט דומיננטי. ההשראה לעיצוב הדלת הגיעה מעולמות ההייטק בדמות קווים נקיים, תנועתיות מאורגנת ודיוק רב. המראה המתקבל הוא עתידני וחללי. את עיצובה הפנימי של דלת הכניסה המשלב חריטה א-סימטרי ניתן לשלב בעיצוב דלתות פנים הבית ובכך ליצור שפה אחידה בין עיצוב דלתות פנים הבית לצדו הפנימי של דלת הכניסה הפונה לחלל הבית


BIT OUT

דלת כניסה ממתכת עם חריטה מודרנית ופסי אלומיניום. הפסים, הידית וסגר הביטחון מעוצבים בהתאמה מלאה. ישנה דלת פנים בעיצוב תואם למראה אחיד בבית מהכניסה ועד החדרים. הדלת הזו מככבת בפרויקטים רבים שלנו. היא מיוצרת, כמו כל הדלתות שלנו, בהתאמה אישית לפי פתח הכניסה של כל לקוח.


דלת מנצ'סטר

דלת כניסה. דלת מתכת בעיצוב כפרי ופרזול פליז; כל המסגרות מאלומיניום באיכות גבוהה - שלא מחלידה, והן מוטמעות בתוך הפח (ללא הבלטה) פרזול פליז איכותי, חי ונושם מידות: בהתאמה למפתח הבית (כנף, כנף וחצי או דו-כנפי) ובגובה של עד 2.85 מטר. דלת מושלמת לאוהבי המראה הכפרי - פתרון כפרי לדלת שעומדת היטב בתנאי חוץ


דלת סהרה

דלת מתכת עם דקורציה מאלומיניום בעיצוב דמוי תחרה )משרבייה(. הדקורציה מבוצעת בחיתוך לייזר חדשני. דלת מרשימה בגובה 2.85 מטר וברוחב מותאם למפתח הבית )כנף, כנף וחצי או דו- כנפי(. יכולה להתאים לנראות קלאסיתלקטלוג דלתות הכניסה המלא לחצו >>

*6124 צרו איתנו  קשר