דלתות לבנות

לדלתות חמדיה מבחר גדול של דלתות לבנות. כאן תוכלו לראות דלתות בעיצובים שונים, עם חריטות, פסי ניקל או צוהרים, ולהתאימן לשאר האלמנטים בבית. אם בחרתם בלבן, דעו שאין הגבלה על סוג הדלת, ותוכלו להתאים אותו לכל חדר בבית, למשל- דלתות אקוסטיות בטכנולוגיית ULTRA QUIET לחדר שינה או עבודה, דלתות עמידות לנזקי מים לחדרים רטובים, ודלתות הזזה לבנות לחדרים קטנים.
קטלוג אינטראקטיבי - באפשרותך לבחור ממגוון הדלתות, המשקופים, הזכוכיות והצבעים על ידי הקלקה

מה עולה לכם בראש כאשר אתם חושבים על בית ודלתות לבנות?

אם תשאלו אותנו, נענה שבית בעיצוב בהיר, ינסוך אנרגיה שקטה ורגועה, וייתן מראה נקי ומינימליסטי. אנו מכירים את הדעה הקדומה לפיה בית לבן הוא משעמם ומונוטוני, אך אנחנו חושבים אחרת. הריהוט, התמונות, והאנשים, הם אלה שייצרו את העניין. הדלתות הלבנות יוסיפו שלווה והרמוניה, וישאירו מקום לשאר האלמנטים הרועשים והבולטים יותר, מבלי לייצר תחרות עימם.

הדלתות הלבנות הן הפופולריות והנרכשות ביותר בישראל. הסיבות לכך עשויות להיות האקלים החם הישראלי, הסטרס, או הדירות שרובן קטנות. רובנו כבר יודעים, הלבן מייצר אשליית גודל, הוא פרקטי ומהווה בחירה בטוחה. הגוון הלבן, בין אם הוא מצופה או צבוע בתנור, משרה אוירה רגועה ונעימה, בבית שהוא רועש מטבעו. הלבן יכול להרגיע את העומס הנפשי או העיצובי, הוא דומיננטי ומודרני.

חשוב לדעת על דלת לבנה:

* דלת לבנה יכולה להיות אקוסטית– גם הדלתות הלבנות שלנו מיוצרות עם טכנולוגיית אולטרה קווייט, שבה פטנט בלעדי לבית שקט ורגוע. כך שהשקט אצלכם בבית הוא גם בנראות וגם בשמע. מי צריך יותר מזה?

* גם דלתות לבנות יכולות להיות עמידות לנזקי מים, וזאת בזכות החלק התחתון של הדלת- 7 ס"מ של סגסוגת פולימרית בעלת עמידות גבוה ודבקים מיוחדים העמידים במים. דלתות לבנות בחדרי הרחצה שלכם ייראו ויישמרו מצוין, למרות הרטיבות הטבעית בחדרים אלה. המלצה שלנו: הוסיפו לדלת המקלחת הלבנה צוהר עם זכוכית סבתא, או זכוכית מודפסת, ותיהנו משפע אור טבעי בבית. לחדר השירותים תכלו להוסיף נקודת אור, שתסמן לכם האם החדר תפוס או פנוי.

* דלת לבנה יכולה להיות גם דלת הזזה – אם תירצו למקם אותה בחדר קטן וצפוף, תוכלו לבחור דלת בדגמי עץ שבמקום פתיחה רגילה תהיה בהזזה על הקיר או לכיס, ותדבר בשפה עיצובית זהה לשאר הדלתות בבית. בדירות רבות חדר המקלחת הוא צפוף כך שגלת הזזה תהיה פתרון מושלם.

* איך עוד תוכלו לגרום לדלתות הלבנות שלכם להיראות וואו? שלבו בהן חלונות עם זכוכיות שונות, חלבית, מודפסת או זכוכית סבתא, הוסיפו חריטה מיוחדת לאורך או לרוחב, או פסי ניקל. דלתות לבנות יכולות להיות גם בעלות ציר נסתר, למראה יוקרתי ונקי עוד יותר. הדלתות הלבנות מגיעות במגוון מידות רוחב וגובה, לנוחיותכם.

* דיברנו על דלתות לבנות, אך כדאי שתדעו שאינכם חייבים לבחור את הלבן-לבן. יש לנו גם דלתות בגווני שמנת שונים, בגוון אבן, ובכל גוון בהיר ממניפת טמבור (גווני P) איתן תוכלו ליצור עיצוב משגע, מונוכרומטי, בהיר ועדין. ראו קטלוג דלתות שלנו.

דלתות אקוסטיות דלתות לבנות דלתות נגד מים דלתות בדגמי עץ דלתות מעוצבות דלתות הזזה דלתות צבעוניות דלתות ציר נסתר דלתות נוספות זכוכית ופרזול קטלוג ידיות
*6124 צרו איתנו  קשר