גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

דלתות למשרד

דלתות הפנים במשרד צריכות להעביר את המסרים שחשוב לכם להעביר וצריכות לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של אסתטיקה, פרטיות ואקוסטיקה.

בדיוק מהסיבה הזאת בנתה עבורכם דלתות חמדיה קולקציה שלמה של דגמי דלתות למשרד, שעומדים כולם בסטנדרטים הגבוהים ביותר וניתנים להזמנה בכל סגנון עיצובי שאתם יכולים לחשוב עליו.

אם אינכם בטוחים מה נכון עבורכם, תנו למומחי העיצוב שלנו לעזור לכם ולגבש יחד את העיצוב והמפרט שיעניקו את הכבוד הראוי למשרד שכל כך חשוב ללקוחות שלכם, לעובדים שלכם ולכם.

מעצבים רבים שמתמחים בעיצוב משרדים בוחרים שוב ושוב בדלתות חמדיה, ונותנים בעזרתם את הטאצ' והאמירה הייחודית לאותה חברה.

>> לקטלוג דלתות אינטראקטיבי >> 

 

איך לבחור דלתות למשרד?

הלקוחות שלכם בוחנים אתכם בהמון צורות, ואחת המרכזיות שבהן היא האווירה, התדמית והתחושה שהצלחתם לנטוע בהם כשהם ביקרו אתכם במשרד. גם העובדים שלכם מגבשים את יחסם אל מקום העבודה במשרד על בסיס אותה אווירה, אותה תדמית ואותה תחושה, שיכולות שלושתן להכריע את רמת התחלופה של העובדים במשרד, את רמת הפריון ותפוקת העבודה שלהם ואת המוטיבציה שלהם לפעול להצלחת המשרד. עיצוב משרד הוא נושא שהולך ותופס יותר ויותר נפח במכלול השיקולים של חברות ובעלי מקצועות חופשיים ואחד המרכיבים המרכזיים במגמה זו, אם כי לחלוטין לא היחידים, הוא המרכיב של דלתות למשרד. מהי חשיבותן של דלתות אלה ואיך בוחרים אותן נכון? על כך בשורות הבאות. 

דלתות למשרד – זה עניין של מעמד

התחושות שיוצר בנו המרחב בו אנו שוהים הן תחושות שנוצרות אצלנו בתוך שברירי שנייה ובאופן בלתי מודע. כשתכנסו עם הלקוח החדש למשרד ותסגרו אחריכם את הדלת, יכול צליל הסגירה של הדלת להשפיע על תחושותיו של אותו לקוח, כמו גם מידת השקט שתשרור במשרד מייד לאחר שנסגרה הדלת. כשתציעו לעובד שלכם משרד משלו, תהיה זו דלת הפנים שתבצר את פרטיותו ומעמדו בתוך המשרד החדש, שתכריע עד כמה ישפיע אירוע זה על תפקודו ועל תפיסתו החיובית את מקום העבודה שלו.

דלתות למשרד, מעבר לצורך הפונקציונלי הבסיסי שלהן, מיועדות גם לייצר את המעמד שלכם מול הלקוחות, מול העובדים ומול האורחים המגיעים למשרד. כל שלושת הגורמים הללו, כאשר הם שוהים במשרד שלכם, הם צריכים להרגיש שהגיעו למקום שמטפח את עצמו, ששם לב לפרטים הקטנים, שדבק באיכות ושגם יודע להעניק להם אווירה של חום, אמון, יחס, אכפתיות ותשומת לב. לשם כך נדרש כמובן מערך שלם של עיצוב משרד ממותג, אבל בתוך המערך הזה לדלתות הפנים במשרד ישנו תפקיד מכריע וחשוב. 

איך לבחור אותן נכון?

בבחירת דלתות למשרד, ישנם כמה פרמטרים שאתם רוצים להקפיד עליהם בכדי להפיק את הערך העיצובי והפונקציונלי המקסימלי שהן יכולות להציע לכם:

יש משרדים בהם יש צורך מוגבר באקוסטיקה או פרטיות. למשל- חדרי מנהלים בכירים, חדר מנהלי HR, חדרים בהם פוגשים לקוחות, חדר ישיבות שהשיחות שם צריכות להישאר בתוך החדר.  הקפידו על התקנת דלתות פלקסבורד (מילוי פנים של הדלת) להבטחת בידוד אקוסטי ותרמי מקסימלי. במשרדים רועשים מומלץ להזמין דלת אקוסטית עם מילוי אקוסטי וסף תחתון על מנת להבטיח פרטיות ושקט מרביים.

קורה גם שאחד המשרדים הוא קטן ואין בו מקום לפתיחה רגילה, אז ניתן להתקין בו דלת הזזה ולשמור על עיצוב זהה עם שאר הדלתות בחברה, היות וניתן להמיר כמעט כל דלת מפתיחה רגילה להזזה. 

נוכחות

האמינות שלכם, היציבות שלכם, האיתנות הפיננסית שלכם מידת האמון שניתן לתת בכם, יכולים כולם לזעוק דרך דלתות הפנים שתבחרו להתקין. הקפידו על דלתות בעלות נוכחות, בעלות משקל ונפח, בעלות מנגנון מנעול וצירים איכותיים והימנעו מדלתות חלולות, דקיקות וקלות שזזות מכל תנועת אוויר בקרבתן.

עיצוב

מהם הערכים שאתם רוצים לשדר ללקוחות ולעובדים שלכם? האם אתם משרד שבנוי על שיק, חדשנות, מחשבה פורצת דרך, שונות וחשיבה מחוץ לקופסא (משרד יח"צ או משרד הפקות למשל), או שחשוב לכם יותר לשדר יציבות, איתנות, שמרנות ורצינות (משרד עו"ד/ רו"ח או משרד ייעוץ עסקי למשל)? בדלתות חמדיה תוכלו לעצב את דלתות הפנים שלכם בדיוק על פי המסרים שאותם תרצו להעביר דרכן עם מגוון רחב של דגמים, חריטות, פסי ניקל צוהרים עם זכוכיות שונות, ניתן גם לבחור דלתות צבועות מכל גוון ממניפת טמבור. כך שגם משחקי גוונים על הפרק.

דלתות אקוסטיות דלתות לבנות דלתות נגד מים דלתות בדגמי עץ דלתות מעוצבות דלתות הזזה דלתות צבעוניות דלתות ציר נסתר דלתות נוספות זכוכית ופרזול
צרו איתנו  קשר