דלתות לפי מידה

אם אתם בונים בית או מתכננים שיפוץ גדול שיפוץ קטן, אתם ודאי מתלבטים איך לבחור את הדלתות לחדרים. האם לבחור את דלתות הפנים לפי מידה או לפי עיצוב שאתם מחפשים, ובכלל מאיפה לגשת לנושא... הכנו לכם מדריך איך לבחור דלתות לפי מידה.

ראשית, חשוב שתדעו שאתם לא לבד בתהליך. כשאתם מגיעים אלינו או משוחחים עמנו בטלפון, יועץ הדלתות וודאי יסביר לכם שלתהליך רכישת דלתות הפנים יש מספר שלבים:

שלב ראשון: בחירת מאפייני הדלת

בשלב הראשון תוכלו לבחור את המאפיינים הבסיסיים לדלתות הפנים שלכם:

* החומר ממנו עשויה הדלת

* הסגנון העיצובי שמתכתב עם שאר העיצוב שבחרתם- מודרני, נקי, כפרי, אקלקטי, רטרו.

* הגוונים שמדברים אליכם- בהיר, גווני עץ, גוון צבע מיוחד.

* הצרכים הספציפיים לכם- גודל החלל, למי מיועד החדר, מהי רמת בידוד הרעשים, ומה לגבי עמידות לנזקי מים ורטיבות. האם זהו חדר שינה? חדר רחצה או שירותים? חדר עבודה או משרד? קליניקה ביתית? חדר משחקים? יחידת הורים? יחידת דיור? חדר קולנוע ביתי? האם נדרש מעבר כסא גלגלים? 

רק לאחר שבחרתם את סגנון הדלת, החומרים והעיצוב. ולאחר שהוספתם את הטאצ' האישי שלכם כגון חריטות, פסי ניקל לקישוט, צוהר מיוחד, זכוכית, גוון מדליק ועוד, רק אז נתחיל לדבר איתכם על דלתות לפי מידה, ונציג מטעמנו יגיע למדוד את הדלתות. וזהו השלב השני.

שלב שני: מדידת פתח הדלת

דלתות חמדיה עובדת בשיטת יצור לפי הזמנה (JIM) ולא על בסיס מלאי. המשמעות היא שלאחר המדידה אנו לא לוקחים דלת ששכבה במלאי, מקצרים אותה או חותכים אותה כדי שתתאים לפתח. אנחנו גם לא מתקינים דלת שקטנה יותר מהפתח וממלאים את הרווחים הגדולים בחומרים שונים שמפחיתים מאיכות ההתקנה ופוגעים בבידוד הרעשים ומצמצמים מהפתח הקיים.

מה אנחנו כן עושים? אצלנו הדלתות לפי מידה היא לא רק סיסמא אלא דרך עבודה וחזון.

מודד מטעם דלתות חמדיה יגיע אליכם  וימדוד כל פתח ופתח, גם את רוחב פתח האור, גם את הגובה שלו וגם את עובי הקיר. בנוסף לכך יבדוק מה הריצוף הקיים. האם זהו פרקט או ריצוף רגיל? המודד גם יוודא מולכם מהו כיוון פתיחת הדלת הרצוי.

שלב שלישי – ייצור הדלת

לאחר שהשלמנו את כל המדידות אז, ורק אז, אנו ניגשים למלאכת ייצור הדלתות. זהו השלב השלישי.

שלב רביעי - התקנת הדלתות בביתכם

אנו מעסיקים רק מתקינים מקצועיים ומנוסים. עבודת ההתקנה לוקחת בדרך כלל מספר שעות ומצריכה דיוק וסבלנות.

חשוב שתדעו, גם לקבלן, לאדריכל ולמעצב שמלווה אתכם, יש אוזן קשבת אצלנו, ואנו נדריך אותו בדיוק איך להכין את הפתחים בדירה, לאיזה שלב להגיע עם הריצוף, הקרמיקה והחיפוי בכדי להיות מוכן למדידת הפתחים.  כך הלכה למעשה נגיע לשלב כשבידינו הנתונים המדויקים של הפתחים בדירתכם.

מה היתרון בתהליך זה?

* הדלת תתאים בדיוק לכל פתח בבית, ולא נצטרך למלא את הרווחים בחומרים מילוי שונים שיפצו על הפערים הגדולים ויפגעו בבידוד הדלת.

*  הדלתות שלכם יהיו חדשות, לא כאלה ששכבו במלאי, ואז נשלפו, נחתכו וקוצרו כדי להתאים לכם.

* לא תצטרכו לשבור קירות כדי שיתאימו לדלתות, כך שאם לא תכננתם הרפתקאות שבירות קירות בשיפוץ, זה נכסך מכם. 

איך אנו עושים את זה?

* יש לנו מגוון מידות סטנדרט גדול משאר החברות בשוק, כולל מידות חצי ומידות ביניים. הרבה מעבר ל- 70, 80, 90 שמקובלים בחברות רבות. המידות שלנו מותאמות לדרישות שוק הבניה והשיפוצים בארץ. ריבוי מידות הסטנדרט מאפשר לרכוש דלת במידה שאצל חברות אחרות נחשבת מיוחדת, אבל אצלנו נחשבת סטנדרטית ולא מצריכה תוספת תשלום. מגוון המידות תקף לכל סוגי הדלתות שאנו מוכרים, ולכל סדרות הדלתות.

* אם המידה שלכם לא נמצאת במידות הסטנדרט שלנו, יש לנו יכולת וגמישות לייצר עבורכם (ולא לחתוך או להנדס מלאי קיים) דלת שמתאימה בדיוק לצרכים שלכם. אמנם יתכן שזה יצריך תוספת עלות שולית, אך אתם לא תצטרכו לוותר על חלק מהפתח שלכם לטובת מידה לא מדוייקת. קחו לדוגמא בית שבו מתניידים בכסא גלגלים. בחמדיה הדלת תתאים בדיוק לפתח והדיירים יהנו מהתניידות קלה וחלקה. בחברות אחרות חלק מהפתח ימולא בחומרים שונים, ואתם תקריבו לשם כך חלק מרוחב הפתח.

* המפעל שלנו מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת ופסי ייצור רובוטיים. זה מאפשר לנו ייצור של מידות שונות במאסה גדולה מאד בזמן קצר מאד ובעלות נמוכה, ועדין, לפי תפירה אישית של הדלתות לפי המידות הנחוצות לכם.

* כמעט כל דלת שלנו יכולה להפוך גם לדלת הזזה, כך שאם מדובר בחלק קטן, לא תצטרכו להתפשר על נראות הדלת.

* בבניה חדשה ויוקרתית תוכלו להתקדם ולהתפנק עם דלתות גבוהות ובמיוחד ועם דלתות עם צירים נסתרים, שישפרו את האסתטיקה, יתאימו לגובה התקרה ויצרו מראה נקי ומרשים.

ועכשיו, כשאתם מכירים את שלבי בחירת דלתות לפי מידות שונות, כל שנותר לכם הוא להגיע או להתקשר לאחד מ-8 אולמי התצוגה שלנו, ולצאת לדרך...

 

כתבות
*6124 צרו איתנו  קשר