הבשורה הבאה בעולם דלתות הפנים - קולקציית הייליין Highline

מפתיעה, מעניינת, עם נוכחות ואמירה מדויקת – קולקציית הייליין Highline מספרת את הסיפור של הדלת שלכם מזווית אחרת לגמרי. אם עד היום דלתות הפנים נטמעו במרחב הביתי, קולקציית Highline הופכת, לראשונה בישראל, את הדלת לאלמנט עיצובי שמגדיר אותו.

קולקציית דלתות הפנים Highline הייחודית לדלתות חמדיה מביאה חדשנות אמיתית בדלתות הבית. הקולקציה מוסיפה ערך עיצובי אמיתי לחדר בו היא ממוקמת, כמו גם לחלל אליו היא פונה, ולכל פתיחה שלה נלווה אלמנט ההפתעה.

הקולקציה מתאפיינת בנגיעה צבעונית לאורך הקנט ומסגרת המשקוף ובשילובי גוונים אלגנטיים. פלטת הצבעים, כמו: זהב ושחור, נבחרה על-בסיס מגמות צבע עדכניות בעיצוב פנים, מתוך מחשבה על החיבור הצבעוני בין הדלת הפתוחה לריהוט הביתי. יחד עם ידית מעוצבת, הדלת הופכת את המראה של הבית לחכם, מושקע ומקורי יותר.

קולקציית Highline משנה את התפיסה החד מימדית, הפשוטה ונטולת המורכבות של דלתות, מוסיפה לה עומק ומביאה בשורה לשיח העיצובי-תעשייתי בישראל.

הדלתות של קולקציית Highline מפסיקות להיות תוספת של הרגע האחרון בבניה ופותחות אפשרויות בחירה ועיצוב חדשות. כל דלת היא חלק ממפרט עשיר ויוקרתי שמשדרג את הבית. 

 

√ דלת שטופקנט עם צירים סמויים
√ שילוב של קנט, ידית ואטם גומי בגוון שונה מגוון הדלת והמשקוף
√ חיפוי פורמייקה בעובי 2 מ"מ
√ קורה פולימרית ב-7 ס"מ התחתונים של הכנף
√ שימוש בדבקים פוליוריטאניים (חזקים מאוד)

 

צפו ברונן נוף, סמנכ"ל מכירות, מסביר בקצרה על הקולקצייה המלהיבה » 


 

 

כתבות
*6124 צרו איתנו  קשר