דלתות צבעוניות

גוונים קרים וחמים, בהירים וכהים, רק תבחרו. תוכלו להזמין אצלנו דלתות בכל גוון שאהבתם ממניפת טמבור. גם בדלתות הצבעוניות לא ויתרו על בידוד רעשים והגנה מנזקי מים, והן זמינות במנעד גדול של מידות, כך שתתאמנה בדיוק לפתחי החדרים שלכם.
קטלוג אינטראקטיבי - באפשרותך לבחור ממגוון הדלתות, המשקופים, הזכוכיות והצבעים על ידי הקלקה

זה נכון שמרבית האנשים מעדיפים דלתות לבנות. אבל מי רוצה בית סטנדרטי ורגיל?
אם אתם אנשים מיוחדים, מעניינים, שלא אוהבים לישר קו עם כל השאר, אנו בטוחים שתירצו לעצב את ביתכם בסגנון שונה ומיוחד. בדלתות חמדיה תוכלו לוותר על הדלתות הלבנות בכל או בחלק מהפתחים, ולבחור במקומן גוון מיוחד, רגוע או רועש, שייצר ענין ואמירה

איך ליישם את האפשרויות לדלתות צבעוניות בבית?

אפשר ליצור אחידות, כך שבכל הפתחים בבית יותקנו דלתות בצבע אחיד, למשל, אפור לגווניו, צהוב, ואפילו שחור. אפשרות אחרת היא להשאיר את כל הדלתות לבנות, פרט לדלת אחת, של חדר השינה, שירותי האורחים או חדר השירות, שתהיה צבועה בגוון מיוחד ומושך. כך אתם נהנים מכל העולמות. גם לבן שייתן לכם ניקיון, שקט ואיפוק, וגם צבע מיוחד שייצור נקודת עניין ומשיכה. החלטה כזו תעזור לכם להימנע מעומס עיצובי מבלי לוותר על טוויסט של צבע.
עוד אפשרות, לאלה מכם הגרים, היא לבחור גוון דלתות שונה לכל קומה.
מעצבים משרד? דלתות צבעוניות בגוונים עזים יכניסו אווירה שמחה ואנרגטית.

מה חשוב לדעת על דלתות צבעוניות?

• דלת ULTRA QUIET, עם הפטנט הבלעדי לייצור דלתות אקוסטיות, יכולה אף היא להיות צבעונית.
• דלתות צבעוניות יכולות להגיע בפתיחה רגילה, או כדלת הזזה על הקיר או לתוך כיס. ניתן גם להשתמש בצירים מסוגים שונים.
• ניתן להוסיף עליהן חריטה מיוחדת, בסגנונות שונים של קווים לרוחב או לאורך, שמוסיפים עוד ענין ותחכום.
• דלתות צבעוניות עמידות לנזקי מים, ניתן לקבל עליהן תעודת אחריות לכך.
• הדלתות הצבעוניות מיוצרות במנעד רחב של מידות רוחב וגובה, כך יוכלו להתאים בדיוק לפתח אצלכם, ללא פשרות ומילויי חומרים שונים.

איך תדעו באיזה גוון לבחור? 

• השתמשו במניפת גווני טמבור, בידקו אותה מול הקיר והריצוף שבחרתם, והחליטו ראשית על משפחת הגוונים ובהמשך על הגוון המדויק מתוך המשפחה.
• ביחרו גוון נצחי שתמיד יישאר רלוונטי, ואינו רק טרנד חולף.
• נסו לייצר שפה משותפת בין גוון הדלת לאלמנטים אחרים, לריפוד, להדפסים או לריפוד הספות או הכיסאות. אפשר לדגום את אחד הגוונים ובחור בו ובכך לייצר התאמה.
• החליטו האם הצבעוניות תיושם רק בדלת אחת או בכל הדלתות, האם בחדרים או בחלל הציבורי, בהתאם לכמה דומיננטי תירצו שיהיה הגוון.

לסיכום, מגוון האפשרויות בדלתות צבעוניות הוא עצום, גם בנראות הדלת וגם בטכנולוגיית הייצור שלה.

דלתות אקוסטיות דלתות לבנות דלתות נגד מים דלתות בדגמי עץ דלתות מעוצבות דלתות הזזה דלתות צבעוניות דלתות ציר נסתר דלתות נוספות זכוכית ופרזול קטלוג ידיות
*6124 צרו איתנו  קשר