גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

דלת פלקסבורד

דלת עם מילוי פלקסבורד (אוקל)

בבחירת דלתות פנים חשוב מאוד להביא בחשבון, לצד השיקולים העיצוביים, גם את הצרכים הפונקציונליים שאותם אמורה דלת הפנים למלא. רכיב המילוי של הדלתות, מהווה מרכיב מפתח באיכות הדלת ומיושם בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל דגמי דלתות חמדיה. ביתר שאת, כשמדובר במילוי פלקסבורד שנחשב למילוי האיכותי, העמיד והשכיח ביותר בישראל. 

מילוי הדלתות

דלתות פנים מיוצרות על פי מתודולוגיה דואלית הכוללת את המעטפת מחד והמילוי מאידך. בשלב ראשון מיוצרת מעטפת הדלת משלל סוגים של חומרי גלם ובהם לוחות עץ מלא, לוחות עץ מעובד, לוחות פולימריים ואפילו לוחות אלומיניום. בהמשך, מוחדר אל הדלת מילוי שמיועד לתת מענה לבידוד רעשים, בידוד תרמי, יציבות מבנית ומשקל תפעול נוח של הדלת.

מנקודת המבט של מילוי הדלת, ניתן לזהות שלושה סוגי דלתות מרכזיים: דלת כוורת, דלת פלקסבורד ודלת חלולה.

דלת כוורת

דלת בעלת מילוי קרטון המסודר בתוך הדלת בצורת כוורת בעלת תאים משושים חלולים הממלאים את כל נפחה הפנימי. מילוי זה הוא הזול ביותר, אך גם בעל איכות ירודה, עמידות נמוכה ללחות ורטיבות, בידוד אקוסטי נמוך ובידוד תרמי נמוך.

דלת פלקסבורד

דלת פלקסבורד היא דלת פנים בעלת מילוי המיוצר מתערובת של שבבי עץ וסיבי פשתן דחוסים. תערובת זו מגובשת לתצורה של לוח הממלא את החלל הפנימי של הדלת, ובתוכו יוצרים קדחים גליליים חלולים לאורך הדלת לצורך יצירת חללי אוויר שמגבירים מאוד את רמת הבידוד התרמי והאקוסטי ומפחיתים מהמשקל הכולל של הלוח, למשקל אופטימלי עבור דלת פנים. הצורך במשקוף עץ רב שכבתי מלא תורם לבידוד האקוסטי, לעומת משקוף פלסטיק חלול. 

דלת חלולה

דלת ללא מילוי פנימי כלל. מודל זה נהוג במיוחד בדלתות פולימריות, קרי דלתות בעלות מעטפת פולימרית, שאינן מציעות בידוד תרמי או אקוסטי כלל.

יתרונות דלת פלקסבורד

בין שלושת סוגי הדלתות הללו, דלת פלקסבורד היא ללא ספק הדלת האיכותית והפונקציונלית ביותר, שמציעה יתרונות מובהקים בשלושת הפרמטרים המרכזיים שמכריעים את איכותה התפקודית של דלת פנים:

  • בידוד תרמי – הדלת מבודדת לחלוטין את חלל הפנים של החדר ומונעת חדירה או בריחה של אוויר קר או חם דרכה.
  • בידוד אקוסטי – זוהי דלת אקוסטית היוצרת בידוד כמעט מוחלט מרעשים סביבתיים ומונעת מעבר רעשים מתוך החדר החוצה או מסביבת הבית אל החדר פנימה.
  • עמידות גבוהה – דלת פלקסבורד מציעה רמה גבוהה מאוד של עמידות בפני מזיקים, בעירה ולחות, מה שמבטיח חיי דלת ארוכים יותר תוך שמירה על המראה האסתטי והתפקוד הפונקציונלי של הדלת לאורך זמן. 

למי מתאימה דלת פלקסבורד?

בואו נגיד זאת כך: כשאתם סוגרים את דלת החדר שלכם, האם חשוב לכם ליהנות משקט מוחלט במנותק מהרעש בחוץ? האם חשוב לכם ליהנות מהשפעה מהירה של המיזוג ושמירה על הטמפרטורה בחדר? האם חשוב לכם לגעת בידית הדלת ולהרגיש שאתם אוחזים דלת מאסיבית ואיכותית? האם חשוב לכם שכל זה יישמר לאורך שנים ארוכות? אם התשובה היא כן, אז דלת פלקסבורד היא הבחירה האולטימטיבית עבורכם. אם אתם זקוקים לבידוד רעשים מוגבר, בדלתות חמדיה תמצאו דלתות עם מילוי אקוסטי מיוחד שבולם את כל רעשי החוץ ומבטיח לכם דממה מוחלטת.

מילוי פלקסבורד הפך בשנים האחרונות למילוי ברירת המחדל בדלתות איכות וכיום לא תוכלו למצוא דלת איכות שאינה דלת פלקסבורד. בהיבט זה חשוב לציין, כי סוג המילוי לא משפיע כהוא זה על אפשרויות העיצוב העומדות בפניכם. בבחירת דלת זו תוכלו ליהנות מגמישות עיצובית מלאה סביב בחירת חומר גלם, גוון, מרקם, פרזול, צירים, תגליפים ותבליטים, עיטורי כרום ועוד.

השתכנעתם שזוהי הבחירה הטובה ביותר עבורכם? מצוין. עכשיו נשאר לכם רק לבחור בקטלוג את סגנון העיצוב המתאים לכם ביותר, מתוך שלל הדגמים ואפשרויות ההתאמה האישית של דלתות חמדיה.

  מוזמנים להתרשם ממבחר דלתות הפנים שלנו בקטלוג אינטראקטיבי, לבקר בסניפים שלנו או ליצור איתנו קשר

 

דלתות אקוסטיות דלתות לבנות דלתות נגד מים דלתות בדגמי עץ דלתות מעוצבות דלתות הזזה דלתות צבעוניות דלתות ציר נסתר דלתות נוספות זכוכית ופרזול
צרו איתנו  קשר