גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

שאלות נפוצות

אלו דגמים מתאימים לדלת פנים מסוג אקווה-דור סיילנס?

דלתות פנים מסוג אקווה דור סיילנס ניתן להזמין בדלתות חמדיה במגוון גימורים. השכבה החיצונית של הדלת היא ציפוי פורמייקה בעובי של 2 מ"מ ואפשר לבצע למוצר תהליך נוסף של צביעה בתנור. כלומר, ליהנות מדלת אקוסטית עמידה למים במניפת צבעים רחבה. במידה שתבחרו בדלת עם ציפוי פורמייקה תשמחו לדעת שיש לדלתות חמדיה קטלוג עשיר עם צבעים וגוונים לפי הביקושים והטרנדים הבולטים בשוק.

מה זה בדיוק ציפוי למינטו?

ציפוי למינטו הוא ציפוי למינציה דק אשר מולבש על הדלת ושניתן להגיש במגוון טקסטורות, צבעים, מרקמים וסגנונות. יתרון מרכזי חשוב לגבי דלתות פנים מעוצבות עם ציפוי למינטו הוא המחיר האטרקטיבי. לצד פשטותו של הלמינטו זהו ציפוי בעל יתרונות רבים. הוא מעניק לדלת אורך חיים רב, עמיד למשך שנים, נוח לניקוי ותחזוקתו קלה למשתמש.

מה ההבדל בין למינטו לפורמייקה?

למינטו ופורמייקה הם שני סוגי למינציה פופולריים לציפוי דלתות פנים. ההבדל המשמעותי ביניהם טמון בכך שציפוי למינטו הוא דק ביותר ואילו פורמייקה היא בעובי של כ-2 מ"מ לפחות. פורמייקה נחשבת לעמידה ביחס לציפוי למינטו שכן היא גם עבה יותר וגם מדובר על מוצר תעשייתי מנייר אריזה שהוספג במלמין ונכבש בטמפ' גבוהות. פורמייקה מספקת לדלת עמידות גבוהה בהשוואה לציפוי למינטו אך מחירה בהתאם. זהו גימור המאפיין לרוב דלתות אקוסטיות ודלתות עמידות למים.

מה היתרונות והחסרונות של דלת פנים בצביעה בתנור?

דלת עם גימור של צביעה בתנור, כמו רהיט או מטבח בצביעה בתנור, נהנית משורה של יתרונות שבולטים בעיקר בנראות. דלתות צביעה בתנור הן דלתות מעוצבות, יוקרתיות ומהודרות שניתן להזמין בכל צבע לפי מניפת גווני טמבור. נהוג לשלב בדלתות הללו חריטות המעניקות לדלת ניחוח עיצובי נוסף. חסרונן הבולט של דלתות בצביעה בתנור הוא שביחס לציפויים אחרים (כמו פורמייקה לדוגמה) הן עמידות פחות בפני מכות יבשות.

 

מה חשוב לדעת על משקופים לדלת פנים?

משקוף הוא חלק בלתי נפרד מכל דלת פנים. המשקוף כולל את המסגרת שמקיפה את הדלת עם קורה עליונה וקורות צדדיות. הוא צריך לספק מענה לכמה היבטים כמו תמיכה בדופן הקיר וחיבור יציב ואסתטי בין כנף הדלת לבין הדופן. על המשקופים מולבשות הלבשות תואמות אשר מהוות מוצר משלים שמסתיר את פערי התפר שבין כנף הדלת, הקיר והמשקוף. בהחלפת/התקנת דלת פנים מוחלפים/מותקנים גם משקופים תואמים. משקופים זמינים בכמה סגנונות ויכולים להיות ישרים ועגולים בהתאם לטעם וסוג הדלת.

האם כל דלת פנים היא דלת אקוסטית?

דלת פנים איננה בהכרח דלת אקוסטית. בידוד אקוסטי בדלתות פנים נובע מכמה פרמטרים כגון המילוי של הדלת והמרווחים שבין כנף הדלת למשקוף והרצפה. בדלתות חמדיה אנו מתגאים במותג "חמדיה-אקוסטיק", דלת אקוסטית (רשומת פטנט בינלאומי) עם סף אקוסטי מתכוונן ואטמי גומי כפולים בכנף ובמשקוף. חמדיה אקוסטיק היא דלת רב שכבתית המספקת לדיירים מענה של בידוד אקוסטי ברמה של עד 34 דציבלים (כ-30% יותר מהסטנדרט של דלת כניסה). כמו כן, בדלתות חמדיה תמצאו גם את מותג אקווה-דור סיילנס המשלב בידוד אקוסטי ברמה גבוהה עם הגנה מפני מים. בנוסף דלתות חמדיה חרטה על דגלה את נושא הבידוד האקוסטי בדלתות פנים כך שגם הדגמים האחרים שלנו מאובזרים עם חומרי מילוי איכותיים מעל הסטנדרט המקובל בשוק.

האם דלת אקוסטית נראית כמו שאר הדלתות האחרות? מהו ההבדל החיצוני?

דלת אקוסטית נראית מבחוץ כדלת רגילה לחלוטין. אפשר להזמין דלתות אקוסטיות עם ציפוי או בצביעה בתנור כאשר האפקט טמון בשכבות הפנימיות. חשוב להדגיש כי בניגוד לדלתות שאינן אקוסטיות, לא ניתן לשלב בדלתות אלה אלמנטים כמו צוהרים או חלונות.

מדוע חומר המילוי בדלת הוא חשוב מבחינה אקוסטית ותרמית?

בכל קנייה של דלת פנים חשוב מאד לבדוק את מילוי הדלת הפנימי ובדלתות חמדיה אנחנו מאפשרים ללקוחות להתרשם באולמות התצוגה שלנו מחתכי דלתות. ככל שהמילוי הפנימי צפוף יותר, וככל שהוא עשוי מחומרים ייעודיים, כך האפקט מבחינת בידוד תרמי ואקוסטי מורגש בחיי היום-יום.

לדלתות חמדיה פיתוח ייחודי של דלת פנים אקוסטית עם 7 שכבות חומר המספקות מענה יוצא דופן מבחינת בידוד (פטנט רשום). דלתות אלה (חמדיה אקוסטיק) מאובזרות גם עם אטמי גומי כפולים במשקוף ובכנף הדלת וכן עם סף אקוסטי מתכוונן. לצד זאת אנו מציעים ללקוחותינו מותג נוסף תחת השם אקווה-דור-סיילנס עם 5 שכבות חומר מילוי וסף אקוסטי מתכוונן. מעבר לכך גם הדגמים האחרים שלנו כוללים חומרי מילוי איכותיים לבידוד אקוסטי מעל הסטנדרט המקובל בענף.

מהי דלת פנים עמידה למים והיכן כדאי להתקין אותה?

דלת פנים עמידה למים היא דלת פנים שבחלקה התחתון משולבת סגסוגת פולימרית ייחודית המונעת חדירת רטיבות ונוזלים. דלתות פנים עמידות למים מומלץ להתקין כמובן בכל "חדר רטוב" כמו אמבטיה, חדר רחצה, שירותים, חדר כביסה, מטבח וכדומה. גם החדרים האחרים בבית ייהנו משדרוג עם דלתות עמידות למים שכן כשאנו שוטפים את הבית המים מגיעים לכל מקום.

מהי דלת הזזה ומהם הדגשים לגבי התקנתה?

דלת הזזה, כשמה כן היא, דלת אשר איננה נפתחת עם כנף בזווית אלא נכנסת לתוך כיס בקיר או נגררת על מסילה לאורך הקיר. בדלתות הזזה מהסוג הראשון הכיס הוא כיס ייעודי המיוצר בהתאם לדלת ולמפרט הדרוש. במקרים אלה הדלת יכולה להיות מותקנת אך ורק על קירות גבס. דלתות הזזה שנגררות על הקיר יכולות להיות מותקנות גם על קירות בטון "רגילים". התקנת דלת הזזה מספקת יתרונות רבים ללקוח ובראש ובראשונה חיסכון משמעותי במקום. מעבר לכך דלתות הזזה יכולות להיות דלתות מעוצבות עם ציפוי למינטו, פורמייקה ואפילו צבע בתנור.

האם ניתן להזמין דלתות פנים בצבעים שונים?

דלתות פנים זמינות במגוון רחב של צבעים, מרקמים, טקסטורות וגוונים. בדלתות חמדיה אנו מגישים ללקוחותינו קטלוג עשיר וססגוני של דלתות פנים עם ציפויי למינטו ופורמייקה בשלל סגנונות. כמו כן, דלתות חמדיה מייצרת דלתות בצביעה בתנור המאפשרות לנו להרחיב את עולם הצבעים והגוונים לכל מניפת צבעי טמבור.

האם החלפת דלתות פנים דורשת גם את החלפת המשקופים?

החלפת דלתות פנים דורשת גם החלפת משקופים. כלומר, אם אתם מתכננים לערוך שיפוץ בבית או "רק" להחליף דלת מסוימת צאו מנקודת הנחה שיהיה עליכם לבחור את המשקוף החדש. המשקופים הם חלק בלתי נפרד ממערכת הדלת ולחלקם משימות פונקציונאליות ספציפיות.

מהו ההבדל בין דלת עם מילוי אוקל ובין דלת אקווה דור סיילנס?

חומר המילוי של דלת פנים משפיע על הפונקציונאלית של המוצר מבחינת עמידות, אקוסטיקה, בידוד תרמי ועוד. מילוי אוקל (פלקסבורד) הוא מילוי אשר עשוי כפלטה אחת עם סיבי עץ דחוסים שביניהם חללים דמויי צינורות. זהו מילוי איכותי שההבדל המרכזי בינו לבין חומרי המילוי שמרכיבים את דלתות חמדיה בדגמי אקווה-דור סיילנס וחמדיה אקוסטיק הוא רמת הבידוד האקוסטי המתקבלת. שני הדגמים האחרונים מכילים מילוי רב שכבתי (5 ו-7 שכבות בהתאמה) ועל כן מספקים ללקוח רמה גבוהה יותר של בידוד אקוסטי בשימוש יומיומי.

אודות המלצות תקשורת הצוות שאלות נפוצות מבצעים
Aquadoor+silence

בלעדי בדלתות חמדיה: הדלת בעלת היתרון הכפול! 

עמידות גבוהה בפני רטיבות וגם בידוד אקוסטי.

 

תיאום פגישה באולם תצוגה
הודעתך נשלחה בהצלחה
חמדיה +AQUADOOR

חמדיה +AQUADOOR: סדרת דלתות עמידות במים, בעלות עמידות גבוהה ברטיבות, שטיפת רצפות, חומרי ניקוי, שריטות ושברים.

שתיקת דלת פנים
AQUADOOR silence

בלעדי: דלת פנים בעלת עמידות גבוהה בפני רטיבות וגם בידוד אקוסטי, המשאיר את הרעשים מחוץ לתחום.

צרו איתנו קשר