שילוב של ביטחון ויופי - הכירו את דלת הכניסה מפלדה

הטרנדים של השנים האחרונות בעולם הדלתות הובילו אותנו ליצירה של עיצובים מלהיבים שיכולים להתאים לכל סגנון: כפרי, מודרני, אוריינטלי ועוד.

בנוסף לכך, כחלק מרשת דלתות חמדיה, בחרנו לעצב קולקציות של דלתות כניסה ופנים תואמות כך שמתקבל מראה אחיד מהכניסה לבית ועד אחרון החדרים. זהו פיתוח ייחודי שלנו. עם זאת, אחד השיקולים החשובים בבחירת דלת כניסה הוא תחושת הביטחון שהדלת מעניקה לנו.

מפעל רשפים באשקלון מחזיק במערך יצרני של הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לטובת דלתות ממ"ד, דלתות אש, דלתות פלדה מעוצבות ועוד מוצרים איכותיים, תוך עמידה בתקנים הגבוהים ביותר. ככה אנחנו מצליחים להציע, גם, דלתות כניסה מפלדה שמהוות שילוב נדיר בין טכנולוגיה מתקדמת לעיצוב ייחודי.

 

הנה כמה דברים שחשוב לדעת לגבי דלתות הכניסה של רשפים:

בסיס הפלדה

כל דלתות הכניסה של רשפים בנויות מפלדה חזקה ועליה חיפויים משני הצדדים, מה שמאפשר מגוון רחב של בחירות עיצוביות, מבלי שתצטרכו להתפשר על הביטחון.

פחי הפלדה הם מסוג ST37, כלומר בעלי חוזק קריעה מינימלי של 37 ק"ג על מ"מ רבוע. הם מגיעים בתצורה שטוחה, ואנחנו, במפעל רשפים, מעבדים אותם לצרכינו, בשיטות עיבוד פח מתקדמות. 

כך אנחנו יוצרים בסיס פלדה מלבני המורכב משני פחים, וביניהם חיזוקים מפלדה - בצורה בריחית של שתי וערב, וצמר סלעים.

החיפוי

מעל הפלדה מצמידים את החיפוי הנבחר. החיפויים משתנים בהתאם לסוג הדלת והעיצוב הרצוי. וכמובן – אצלנו ניתן לבחור חיפוי אחד לצד אחד וחיפוי אחר לצד השני.

והכי חשוב! החיפויים עמידים למזג האוויר הישראלי. בין החיפויים ישנם: פורניר, במבוק טבעי, HPL, ECO WALT, גרניט פורצלן ועוד. באמצעות ECO WALT,  למשל, אנחנו מצליחים לשמור על החמימות של העץ.

הנעילה

דלתות הכניסה שלנו כוללות נעילה רב-בריחית של עד 12 בריחים: 6 ננעצים מיידית עם סגירת הדלת, ו-6 נוספים ננעצים בעת הנעילה.

לדלת שלושה צירים מאסיביים, מנעול וצילינדר - שניהם מולטילוק מבית YALE – מהטובים בעולם, ומגיעים עם בקרת שכפול, ומגן צילינדר מפלדה מחוסמת.

 

הידיות

את ידית דלת הכניסה, לרוב, ניתן לבחור. הידיות קיימות משני סוגים: דקורטיביות נעות, ואינטגרליות.

ידיות אינטגרליות מוטמעות על הדלת כחלק מהחיפוי, ומשמשות כחלק מובנה בדלת עצמה.

ידיות נעות קיימות במבחר סוגים ועיצובים, כולן עשויות נירוסטה כבדה.

תקינה

דלתות כניסה מפלדה רשפים עומדות בתקן ישראלי 5044.

העיצוב

אנחנו מאמינים שהבחירה בדלת צריכה להיות בלתי-מתפשרת, הן על העיצוב והן על ביטחון.

לכן, פיתחנו קולקציות ייחודיות של דלתות כניסה: החל מכפרי, דרך מודרני ועד הייטקיסטי – כי אין שני לרושם ראשון. בנוסף, יש אפשרות לבחור חיפוי פנימי שונה, שיתאים לעיצוב הפנימי של הבית, בכל זאת הדלת היא חלק מהעיצוב.

https://www.reshafimdoors.co.il/entry-doors/

התאמה למידות

כל אחת מדלתות הכניסה שלנו מיוצרת בהתאם למידות מפתח הבית ובהתאם לצרכי הלקוח, מה שמאפשר גמישות מרבית בגבהים ובפתחים. ניתן לקבל אותן בכנף אחת, כנף וחצי או כנף כפולה, בהתאם לדגם. לאחר ביצוע הזמנה, תבוצע מדידה על-ידי מודד שהוכשר במיוחד, והדלת תיוצר בדיוק בהתאם למידה.

ניתן גם להזמין דלתות כניסה בקו אפס אשר מותקנות במישור אחד עם הקיר (חיצוני או פנימי), כך שלא נראה את המשקופים. דלתות אלו מוכרות גם כ-"דלתות נסתרות" או "דלתות בהתקנה שטוחה".

אם אתם חושבים להחליף את דלת הכניסה שלכם, זכרו – דלת הכניסה יכולה להיות ביטוי של הסגנון העיצובי שלכם והיא יכולה להיות רושם ראשוני מלהיב בכניסה לבית, ועם זאת – היא יכולה להיות חזקה, עוצמתית ובטוחה.

 

 

כתבות
*6124 צרו איתנו  קשר