שאלות ותשובות

עם מי ניתן להתייעץ לגבי דלתות לבית?

לדלתות חמדיה מספר אולמות תצוגה מהצפון ועד הדרום בהם תוכלו להתרשם מדלתות הכניסה ודלתות הפנים שלנו, ולשאול את כל השאלות טרם רכישתן.

אל תהססו לפנות אלינו דרך האתר, במייל, בטלפון או ישירות באולמות התצוגה. כדאי להתקשר ולתאם פגישה מראש.

לרשימת אולמות התצוגה

ליצירת קשר

האם כל דלת פנים היא דלת ULTRA QUIET PRO?

לא. דלתות ULTRA QUIET PRO מיוצרות בטכנולוגיה מיוחדת עם פטנט בלעדי לבידוד אקוסטי. יש מספר פרמטרים שיוצרים יחד את הבידוד האקוסטי, וביניהם המילוי של הדלת, שהוא חומר אקוסטי תלת שכבתי. הפטנט מתייחס גם למרווחים שבין כנף הדלת למשקוף והרצפה: סף אקוסטי מתכוונן שנצמד לרצפה בעת סגירת הדלת, ואטמי גומי כפולים בכנף ובמשקוף. יחד מספקת דלתULTRA QUIET PRO  לדיירים מענה של בידוד אקוסטי ברמה של עד 33 דציבלים. דלת פנים איננה בהכרח דלת אקוסטית. שימו לב, יש בשוק יצרנים ויבואנים שונים המתהדרים ב"דלתות אקוסטיות", אך במבחן התוצאה אין קשר בין הדלתות לבין אקוסטיקה.

האם דלת ULTRA QUIET PRO נראית כמו שאר הדלתות האחרות? מהו ההבדל החיצוני?

דלת ULTRA QUIET PRO עם הפטנט הבלעדי לבידוד אקוסטי, נראית מבחוץ כדלת רגילה לחלוטין. למעשה, האפקט טמון בשכבות הפנימיות של הדלת. חשוב להדגיש כי בניגוד לדלתות שאינן אקוסטיות, לא ניתן לשלב בדלתות אלה אלמנטים כמו צוהרים או חלונות.

ניקיון ותחזוקת הדלתות, המשקופים והידיות - עשה ואל תעשה:

ניקיון:

את הדלתות אנו ממליצים לנקות בעזרת מטלית לחה ללא חומר ניקוי, ולאחר מכן לייבש אותה במטלית יבשה.

את הידיות יש לנקות עם מים וסבון כלים, ובאמצעות מטלית רכה ולא סקוץ'. בכל מקרה, אין להשתמש באקונומיקה או חומצה. להורדת אבנית אפשר להשתמש בחומץ 5%.

תחזוקה:

אנו ממליצים שלא לתלות על הדלתות מתלים שונים, או אביזרים אחרים בעלי משקל משמעותי.

הימנעו מהדבקת מדבקות על הדלת, שקילופן יפגע בצבע.

בנוסף, אין לתלות מתח על המשקופים.

איך להדביק את הסטופר המגנטי?

1. מנקים את האזור שעליו רוצים להדביק את הסטופר עם מגבון לח או סמרטוט עם מים. 

2. מייבשים היטב את המשטח לפני הדבקת הסטופר.

3. פותחים את הדלת, מניחים את הסטופר במקום המפגש הרצוי מבלי להדביק, ומסמנים את המיקום.

4. מקלפים את המדבקה ומדביקים.

מידע לגבי משקופים לדלתות פנים

משקוף הוא חלק בלתי נפרד מכל דלת פנים. המשקוף כולל את המסגרת שמקיפה את הדלת עם קורה עליונה וקורות צדדיות. הוא צריך לספק מענה לכמה היבטים כמו תמיכה בדופן הקיר וחיבור יציב ואסתטי בין כנף הדלת לבין הדופן. על המשקופים מולבשות הלבשות תואמות אשר מהוות מוצר משלים שמסתיר את פערי התפר שבין כנף הדלת, הקיר והמשקוף. בהתקנת דלת פנים מותקנים גם משקופים תואמים.  

החלפת דלתות פנים דורשת גם החלפת משקופים. כלומר, אם אתם מתכננים לערוך שיפוץ בבית או "רק" להחליף דלת מסוימת צאו מנקודת הנחה שיהיה עליכם לבחור את המשקוף החדש. המשקופים הם חלק בלתי נפרד ממערכת הדלת ולחלקם משימות פונקציונאליות ספציפיות. בנוסף, במידה שרכשתם דלתות והאחריות עליהן תקפה, אין להוריד אותן מהצירים, או לעשות בהן שימוש אחר, הדבר עלול לבטל את האחריות.

מה היתרונות של דלת פנים בצביעה בתנור?

דלת עם גימור של צביעה בתנור הינה בעלת יתרון משמעותי שבא לידי ביטוי בנראות, ממש כמו: כמו רהיט או מטבח בצביעה בתנור. הדלתות של רשת דלתות חמדיה הינן בעלות צבע פוליאוריטני דו רכיבי המיושם ע"י רובוט צביעה אוטומטי הן דלתות מעוצבות, יוקרתיות ומהודרות, שניתן להזמין בכל צבע לפי מניפת גווני טמבור. נהוג לשלב בדלתות הללו חריטות המעניקות לדלת ניחוח עיצובי נוסף.

האם ניתן להזמין דלתות פנים בצבעים שונים?

דלתות הפנים של רשת דלתות חמדיה זמינות עבורכם במגוון רחב של עיצובים וסגנונות, המתבטאים בגוונים, צוהרים, חריטות ייחודיות ועוד. בנוסף, חלק מהדגמים זמינים גם בדלתות כניסה תואמות המאפשרות לכם לקבל מראה הרמוני מהכניסה ועד אחרון החדרים. ניתן להרחיב את עולם הצבעים והגוונים של הדלתות שלנו לכל מניפת צבעי טמבור. מרבית הדגמים זמינים גם כדלתות אקוסטיות עם טכנולוגיית ה- ULTRA QUIET שלנו.

מהי דלת פנים עמידה למים והיכן כדאי להתקין אותה?

דלת פנים עמידה למים היא דלת פנים שבחלקה התחתון משולבת סגסוגת פולימרית ייחודית המונעת חדירת רטיבות ונוזלים. דלתות פנים עמידות למים מומלץ להתקין כמובן בכל "חדר רטוב" כמו אמבטיה, חדר רחצה, שירותים, חדר כביסה, מטבח וכדומה. גם החדרים האחרים בבית ייהנו משדרוג עם דלתות עמידות למים שכן כשאנו שוטפים את הבית המים מגיעים לכל מקום.

למידע נוסף על דלתות פנים עמידות למים

מהי דלת הזזה ומהם הדגשים לגבי התקנתה?

דלת הזזה, כשמה כן היא, דלת אשר איננה נפתחת עם כנף בזווית אלא נכנסת לתוך כיס בקיר או נגררת על מסילה לאורך הקיר. בדלתות הזזה מהסוג הראשון הכיס הוא כיס ייעודי המיוצר בהתאם לדלת ולמפרט הדרוש. במקרים אלה הדלת יכולה להיות מותקנת אך ורק על קירות גבס. דלתות הזזה שנגררות על הקיר יכולות להיות מותקנות גם על קירות בטון "רגילים". התקנת דלת הזזה מספקת יתרונות רבים ללקוח ובראש ובראשונה חיסכון משמעותי במקום. מעבר לכך דלתות הזזה יכולות להיות דלתות מעוצבות עם ציפוי למינטו, פורמייקה ואפילו צבע בתנור.

למידע נוסף על דלתות הזזה

מידע לגבי מנגנון הנעילה

אני מנסה לסובב את המפתח ולשונית המנעול לא יוצאת?

יש לסובב את מנגנון הנעילה רק כאשר הדלת סגורה. 

*6124 צרו איתנו  קשר