גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

שאלות ותשובות

עם מי ניתן להתייעץ לגבי דלתות לבית?

לדלתות חמדיה שמונה אולמות תצוגה בהם תוכלו להתרשם מהדלתות, ולשאול את כל השאלות טרם רכישתן.

אל תהססו לפנות אלינו דרך האתר, במייל, בטלפון, בווטס-אפ או ישירות באולצות התצוגה.

לרשימת אולמות התצוגה

ליצירת קשר

האם כל דלת פנים היא דלת ULTRA QUIET PRO?

לא. דלתות ULTRA QUIET PRO מיוצרות בטכנולוגיה מיוחדת עם פטנט בלעדי לבידוד אקוסטי. יש מספר פרמטרים שיוצרים יחד את הבידוד האקוסטי, וביניהם המילוי של הדלת, שהוא חומר אקוסטי תלת שכבתי. הפטנט מתייחס גם למרווחים שבין כנף הדלת למשקוף והרצפה: סף אקוסטי מתכוונן שנצמד לרצפה בעת סגירת הדלת, ואטמי גומי כפולים בכנף ובמשקוף. יחד מספקת דלתULTRA QUIET PRO  לדיירים מענה של בידוד אקוסטי ברמה של עד 34 דציבלים (כ-30% יותר מהסטנדרט של דלת כניסה). דלת פנים איננה בהכרח דלת אקוסטית. שימו לב, יש בשוק יצרנים ויבואנים שונים המתהדרים ב"דלתות אקוסטיות", אך במבחן התוצאה אין קשר בין הדלתות לבין אקוסטיקה.

האם דלת ULTRA QUIET PRO נראית כמו שאר הדלתות האחרות? מהו ההבדל החיצוני?

דלת ULTRA QUIET PRO עם הפטנט הבלעדי לבידוד אקוסטי, נראית מבחוץ כדלת רגילה לחלוטין. אפשר להזמין דלתות אלו עם ציפוי או בצביעה בתנור כאשר האפקט טמון בשכבות הפנימיות. חשוב להדגיש כי בניגוד לדלתות שאינן אקוסטיות, לא ניתן לשלב בדלתות אלה אלמנטים כמו צוהרים או חלונות.

ניקיון ותחזוקת הדלתות, המשקופים והידיות - עשה ואל תעשה:

ניקיון:

את הדלתות אנו ממליצים לנקות בעזרת מטלית לחה ללא חומר ניקוי, ולאחר מכן לייבש אותה במטלית יבשה.

את הידיות יש לנקות עם מים וסבון כלים, ובאמצעות מטלית רכה ולא סקוץ'. בכל מקרה, אין להשתמש באקונומיקה או חומצה. להורדת אבנית אפשר להשתמש בחומץ 5%.

תחזוקה:

אנו ממליצים שלא לתלות על הדלתות מתלים שונים, או אביזרים אחרים בעלי משקל משמעותי.

הימנעו מהדבקת מדבקות על הדלת, שקילופן יפגע בצבע.

בנוסף, אין לתלות מתח על המשקופים.

איך להדביק את הסטופר המגנטי?

1. מנקים את האזור שעליו רוצים להדביק את הסטופר עם מגבון לח או סמרטוט עם מים. 

2. מייבשים היטב את המשטח לפני הדבקת הסטופר.

3. פותחים את הדלת, מניחים את הסטופר במקום המפגש הרצוי מבלי להדביק, ומסמנים את המיקום.

4. מקלפים את המדבקה ומדביקים.

מידע לגבי משקופים לדלתות פנים

משקוף הוא חלק בלתי נפרד מכל דלת פנים. המשקוף כולל את המסגרת שמקיפה את הדלת עם קורה עליונה וקורות צדדיות. הוא צריך לספק מענה לכמה היבטים כמו תמיכה בדופן הקיר וחיבור יציב ואסתטי בין כנף הדלת לבין הדופן. על המשקופים מולבשות הלבשות תואמות אשר מהוות מוצר משלים שמסתיר את פערי התפר שבין כנף הדלת, הקיר והמשקוף. בהתקנת דלת פנים מותקנים גם משקופים תואמים. משקופים זמינים בכמה סגנונות ויכולים להיות ישרים ועגולים בהתאם לטעם וסוג הדלת. בדלתות חמדיה המשקופים עשויים מעץ רב-שכבתי מלא, ולא מפלסטיק חלול, מה שמשפר עוד יותר את בידוד הרעשים ויצירת השקט.

החלפת דלתות פנים דורשת גם החלפת משקופים. כלומר, אם אתם מתכננים לערוך שיפוץ בבית או "רק" להחליף דלת מסוימת צאו מנקודת הנחה שיהיה עליכם לבחור את המשקוף החדש. המשקופים הם חלק בלתי נפרד ממערכת הדלת ולחלקם משימות פונקציונאליות ספציפיות. בנוסף, במידה שרכשתם דלתות והאחריות עליהן תקפה, אין להוריד אותן מהצירים, או לעשות בהן שימוש אחר, הדבר עלול לבטל את האחריות.

מה היתרונות והחסרונות של דלת פנים בצביעה בתנור?

דלת עם גימור של צביעה בתנור, כמו רהיט או מטבח בצביעה בתנור, נהנית משורה של יתרונות שבולטים בעיקר בנראות. דלתות צביעה בתנור הן דלתות מעוצבות, יוקרתיות ומהודרות שניתן להזמין בכל צבע לפי מניפת גווני טמבור. נהוג לשלב בדלתות הללו חריטות המעניקות לדלת ניחוח עיצובי נוסף. חסרונן הבולט של דלתות בצביעה בתנור הוא שביחס לציפויים אחרים (כמו פורמייקה לדוגמה) הן עמידות פחות בפני מכות יבשות.

 

מה ההבדל בין למינטו לפורמייקה?

למינטו ופורמייקה הם שני סוגי למינציה פופולריים לציפוי דלתות פנים. ההבדל המשמעותי ביניהם טמון בכך שציפוי למינטו הוא דק ביותר ואילו פורמייקה היא בעובי של כ-2 מ"מ לפחות.

פורמייקה נחשבת לעמידה ביחס לציפוי למינטו שכן היא גם עבה יותר וגם מדובר על מוצר תעשייתי מנייר אריזה שהוספג במלמין ונכבש בטמפ' גבוהות. פורמייקה מספקת לדלת עמידות גבוהה. בדלתות חמדיה אנו משתמשים בפורמייקה עבה במיוחד יחסית למקובל בשוק, מה שמוסיף עוד יותר לעמידות.

ציפוי למינטו הוא ציפוי למינציה דק אשר מולבש על הדלת ושניתן להגיש במגוון טקסטורות, צבעים, מרקמים וסגנונות. יתרון מרכזי חשוב לגבי דלתות פנים מעוצבות עם ציפוי למינטו הוא המחיר האטרקטיבי. לצד פשטותו של הלמינטו זהו ציפוי בעל יתרונות רבים. הוא מעניק לדלת אורך חיים רב, עמיד למשך שנים, נוח לניקוי ותחזוקתו קלה למשתמש.

שני ציפויי הדלת עמידים לנזקי מים, ועבור דלתות משני הסוגים ניתן לקבל תעודת אחריות.

האם ניתן להזמין דלתות פנים בצבעים שונים?

דלתות פנים זמינות במגוון רחב של צבעים, מרקמים, טקסטורות וגוונים. בדלתות חמדיה אנו מגישים ללקוחותינו קטלוג עשיר וססגוני של דלתות פנים עם ציפויי למינטו ופורמייקה בשלל סגנונות. כמו כן, דלתות חמדיה מייצרת דלתות בצביעה בתנור המאפשרות לנו להרחיב את עולם הצבעים והגוונים לכל מניפת צבעי טמבור. הדלתות הצבועות יכולות להגיע גם כדלתות ULTRA QUIET PRO, כדלתות הזזה על הקיר ולתוך כיס, עם חלונות ועם חריטות שונות.

מהי דלת פנים עמידה למים והיכן כדאי להתקין אותה?

דלת פנים עמידה למים היא דלת פנים שבחלקה התחתון משולבת סגסוגת פולימרית ייחודית המונעת חדירת רטיבות ונוזלים. דלתות פנים עמידות למים מומלץ להתקין כמובן בכל "חדר רטוב" כמו אמבטיה, חדר רחצה, שירותים, חדר כביסה, מטבח וכדומה. גם החדרים האחרים בבית ייהנו משדרוג עם דלתות עמידות למים שכן כשאנו שוטפים את הבית המים מגיעים לכל מקום.

למידע נוסף על דלתות פנים עמידות למים

מהי דלת הזזה ומהם הדגשים לגבי התקנתה?

דלת הזזה, כשמה כן היא, דלת אשר איננה נפתחת עם כנף בזווית אלא נכנסת לתוך כיס בקיר או נגררת על מסילה לאורך הקיר. בדלתות הזזה מהסוג הראשון הכיס הוא כיס ייעודי המיוצר בהתאם לדלת ולמפרט הדרוש. במקרים אלה הדלת יכולה להיות מותקנת אך ורק על קירות גבס. דלתות הזזה שנגררות על הקיר יכולות להיות מותקנות גם על קירות בטון "רגילים". התקנת דלת הזזה מספקת יתרונות רבים ללקוח ובראש ובראשונה חיסכון משמעותי במקום. מעבר לכך דלתות הזזה יכולות להיות דלתות מעוצבות עם ציפוי למינטו, פורמייקה ואפילו צבע בתנור.

למידע נוסף על דלתות הזזה

מידע לגבי מנגנון הנעילה

אני מנסה לסובב את המפתח ולשונית המנעול לא יוצאת?

יש לסובב את מנגנון הנעילה רק כאשר הדלת סגורה. 

מידע לגבי דלתות ממ"ד

מדוע אין גומי בדלת ממ"ד?

הגומי מותקן על המשקוף. מכיוון שמשקוף הממ"ד אינו של חמדיה, אין לנו אפשרות להתקין עליו גומי.

צרו איתנו  קשר