בונים או משפצים? קבלו הצצה לדלתות מבודדות רעש ומים

מי לא רוצה גם וגם וגם? כשיש כל כך הרבה אפשרויות לבחירת דלתות פנים לבית, אנחנו רוצים את הכל באחת- דלת פנים שתתאים לצרכים של העיצוב המודרני, כזו שתהיה פרקטית ותחסוך לנו כאבי ראש של תחזוקה. תודות לטכנולוגיה זה אפשרי ואפילו רצוי. איך בוחרים דלת פנים שתענה על כל הצרכים? 

דלתות מבודדות רעש לחדרי שינה

"אפשר לקבל קצת פרטיות בבית הזה?", בטח שאפשר! המחיר נח והתועלת שווה כל שקל. אם עוד לא שמעתם על כניסתן של דלתות מבודדות רעש לבתים בישראל אז תכירו: הן אקוסטיות ומונעות רעש בעוצה של עד 34 דיציבלים, כעשרה דיציבלים יותר מדלת רגילה, עשויות משבע שכבות, בעלות אטם גומי כפול וסף אקוסטי. דלתות מבודדות רעשים הן צורך של החיים המודרניים. אם פעם ההורים או הילדים היו מבקשים לעצמם שקט בסוף היום, הרי שהיום לכל אחד יש טלפון נייד, מחשב, טלוויזיה ושאר מסכים מייצרי רעש. ההודעות בווטסאפ, השירים ביוטיוב ובמיוזיקלי, הרעשים התמידיים שמלווים את אורח חיינו ולא נותנים מנוחה. חדר השינה הוא החלל הפרטי היחיד של דיירי הבית ומשכך, יש לתכנן אותו בהתאם לצרכים המודרניים, כך שהוא ישרת את האינדיבידואל ויטיב עם כל בני הבית באותה עת.

דלתות מבודדות רעש מאפשרות יצירת פינה נעימה ושקטה לטובת כלל הדיירים. 

דלתות מבודדות מים

כשזה מגיע לחדרי המקלחת והשירותים, הפרקטיות גוברת על הכל, כי נזקי מים ורטיבות לדלת הם לא משהו שתרצו להתעסק איתו בשנים שלאחר בנייה או שיפוץ. לכן, כשמשפצים או בונים, זה הזמן להבטיח עמידות לאורך זמן ולבחור דלתות שעומדות במספר קריטריונים שימושים: 

לא מצריכות תחזוקה

לא יגרם נזק אם הילדים יציפו את חדר האמבטיה

לא יינזקו אם תקלה בצנרת תגרום לפיצוץ

לא מצריכות להיזהר בכמות המים בעת שטיפת הרצפה

הסוד של דלתות מבודדות מים נמצא ב-7 הס"מ התחתונים שלהן, העשוי מסגסוגת פולימרית עמידה (WPC). מומלץ לוודא שגם הדבקים עמידים וכן, שגימור הפורמייקה עמיד בפני שריטות ומכות. 

גם מבודדת גם מונעת נזקי מים

השילוב האידיאלי שיבטיח לכם שקט, יהיה בחירה בדלתות מבודדות רעשים ומבודדות מים גם יחד. כן, גם את זה אפשר להשיג בימינו. כמו כל פתרון לצורך קיים ותודות לטכנולוגיה, מיוצרות דלתות העונות על שני הצרכים הללו. הן מומלצות לא רק בשל הנוחיות אלא גם בשל עמידותן לטווח ארוך. אם כבר הגיע הרגע לממש את חלום הבית החדש או המשופץ, אז פרקטיות היא שיקול מרכזי, שנאמר, הבית בשירות האדם- ולא האדם השירות הבית. דלת כזו תתאים לחדרי השינה והשירותים ותבטיח שקט תרתי משמע, גם מבחינת תחזוקה, עמידות למים, מכות, שריטות וגם מבחינת איכות חיים ופרטיות.

איזה צבע ועיצוב מומלץ לדלות מבודדות רעשים ומים?

העיצוב מגיע בשפע צבעים וחלוקות גיאומטריות לצורות, בעזרת קווים. כאן כבר מומלץ להכניס לתמונה את שיקול הטעם האישי והסגנון העיצובי של הבית. אם אתם מעצבים את הבית בסגנון המודרני אז השקט צריך להישמר גם במראה החיצוני וצבעים בהירים יתאימו, כגון לבן, שמנת ואגוז או אלון מולבן, שמותאמים לצבע קירות המעטפת ונבלעים בתוכה. לעומת זאת, אם תרצו לעשות בדלתות הפנים שימוש לטובת סגנון עיצובי כפרי, למשל, אז הגוונים החומים העמוקים יתאימו לכם. לגבי האפור והצבעוניים, דוגמת הכחול והאדום, אלו יכולים להשתלב נהדר בסגנון המודרני הקלאסי. גם את המשקוף אפשר להתאים, ישר או עגול, בהתאם לסגנון העיצובי ולטעם האישי. כאשר מדובר בדלת פנים לחדר השירותים והמקלחת, ניתן להוסיף חלונות זכוכית במרקמים אטומים, כך תשמרו על כניסה אור וכן, על סממני פרטיות כאשר החדר נמצא בשימוש.

כתבות
*6124 צרו איתנו  קשר