גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות

דלתות הזזה בעולם המודרני

איזו תמונה עולה בראשכם כשמזכירים את הביטוי "דלתות הזזה"?

מרבית האנשים נזכרים בחדרי הכביסה בבית ילדותם. עבור רובנו, דלת הזזה היא לא יותר ממחיצה נגללת, רועשת וחורקת, שלא אחת נתקעת במסילה שלה או מתחככת ברצפה בצורה צורמת ולא-נעימה.

אחרים חושבים על סימני הגרירה על הרצפה, המסילה הבולטת בצידו האחד של הקיר, הרעידות הרועשות עם כל משב רוח או מעבר ארעי בדלת וכמובן- דלתות שהתנתקו ממסילתן לחלוטין ומעבר בהן מצריך את "הרמתן" מהרצפה.

אין ספק שהאסוציאציות הללו לא סימפטיות במיוחד ודלתות הזזה, בעיני רבים, נחשבות פתרון מיושן.

ב"דלתות חמדיה" אנו מציעים לכם שכלול אסתטי ופרקטי לדלתות ההזזה המסורתיות- פתרון שישנה את האסוציאציות שלכם לבל היכר! דלתות הזזה איכותיות מתוצרת Eurocassonetto שרותמות לזכותן את כל השכלולים האחרונים בעיצוב ותכנון דלתות פנים.

דלתות הזזה - מאפיינים

לדלתות הללו יש מנגנוני גלילה שקטים במיוחד, כך שאין זכר עוד לקולות החריקה הצורמים. הדלת נעה בקלות במסילה, מחליקה בנוחות ויוצרת תחושה של ריחוף.

ומה בדבר המסילות האימתניות? הן זיכרון עמום מהעבר. ניתן להתקין את המסילה בתוך הקיר עצמו, בקירות בעובי 95 מ"מ. הדלת בעצם נעלמת אל תוך כיס בקיר ומכאן שמה – דלת נגררת לכיס. בזכות העיצוב החדשני, המסילה אינה תופסת מקום וניתן לשלוט בקלות במעבר בין החדרים בבית או הדירה.

ניתן להזמין את הדלת עם פסי אלומיניום קלים, גמישים וחזקים. פסי האלומיניום הינם עמידים לחמצון וכתוצאה אינם נוטים לפתח חלודה. הבחירה בהם מהווה פתרון אסתטי ארוך-טווח והשימוש בהם בטוח.

יתרונן של דלתות הזזה

מומלץ לבחור בדלתות הזזה במספר מצבים- הדלתות אינן תופסות שטח רצפה במצב פתוח כמו דלתות אחרות, לכן הן מהוות פתרון מושלם לדירות או חללים קטנים בהם חשיבות המקום היא קריטית. הן אינן מגבילות מבחינת עיצוב הנכס ולכן לא צריך להתחשב ב"מה שנמצא מאחורי הדלת"- אפשר לנוע בחלל בחופשיות ולקשט את הבית או המשרד כטוב בעיניכם.

הדלתות מצוינות לחדרי ארונות; חדרי אמבט ביחידות הורים; חדרי שירות קטנים בבית כמו חדר כביסה, יציאה למרפסת שמש או מזווה גדול; או במשרד- חדרי אחסון וארונות ציוד.

 

לסיכום, הרשו לעצמכם להתנער מכל מה שידעתם וחשבתם עד כה: דלתות הזזה הן מצרך מבוקש ונכון בחללים המתאימים, משפרות את איכות החיים בבית וחשוב מכל- מאפשרות לכם לישון בראש שקט.

כתבות דלתות פנים לבית גישות חדשות לעיצוב דלתות פנים דלתות פנים במבנים לקראת שיפוץ דלתות מעוצבות לבית המגורים אלמנטים עיצוביים בדלתות פנים שיקולים בבחירת ידיות לדלתות דלתות הזזה בעולם המודרני דלתות פנים לחיים שלווים משקופים וציפויים לדלתות פנים עובדות מפתיעות על דלתות דלתות במקורות - חלק א' דלתות במקורות - חלק ב' דלתות במקורות - חלק ג' דלתות בשפה העברית שאלות נפוצות
Aquadoor+silence

בלעדי בדלתות חמדיה: הדלת בעלת היתרון הכפול! 

עמידות גבוהה בפני רטיבות וגם בידוד אקוסטי.

 

תיאום פגישה באולם תצוגה
הודעתך נשלחה בהצלחה
חמדיה +AQUADOOR

חמדיה +AQUADOOR: סדרת דלתות עמידות במים, בעלות עמידות גבוהה ברטיבות, שטיפת רצפות, חומרי ניקוי, שריטות ושברים.

שתיקת דלת פנים
AQUADOOR silence

בלעדי: דלת פנים בעלת עמידות גבוהה בפני רטיבות וגם בידוד אקוסטי, המשאיר את הרעשים מחוץ לתחום.

צרו איתנו קשר